Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

majka80

Uczestnik
 • Posty

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O majka80

 • Ranga
  Początkujący
 1. Nie rozumiem o co chodzi. Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat gruntu, który znaduje się w obrębie miasta? Czy nie są one jakoś specjalnie uprzywilejowane?
 2. Hej, dzieki wszystkim za odpowiedzi. Nie znam się na tych prawnych sprawach, ale chyba po świętach trzeba będzie się wybrać do urzędu. DOdam, że w okolicy jest stadion/boisko sportowe, a z kolei z drugiej strony działki sąsiad ma dom. W okolicy są domy jedno rodzinne i jest to ten sam "obręb".
 3. Witam! Mam kilka pytań odnośnie działki, która posiadam, chciałabym na poczatku napisać czego dokładnie jestem posiadaczką i poradzić się Was co najlepiej w związku z tym zrobić. Działa jest o powierzchni 2 hektarów, w akcie notarialnym jest zapis, i tutaj cytuję: "brak aktualnego planu zagospodarowania przestrzennego, w Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy wyżej wymieniona działka jest przeznaczona pod funkcje rolnicze (łąki i pastwiska), w strategii rozwoju Miasta i Gminy przeznaczona jest pod funkcje rolnicze, nie wszczęto procedury planistycznej
×
×
 • Utwórz nowe...