Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

majka80

Uczestnik
 • Posty

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O majka80

 • Ranga
  Początkujący
 1. majka80

  Działka - jak najlepiej sprzedać?

  Nie rozumiem o co chodzi. Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat gruntu, który znaduje się w obrębie miasta? Czy nie są one jakoś specjalnie uprzywilejowane?
 2. majka80

  Działka - jak najlepiej sprzedać?

  Hej, dzieki wszystkim za odpowiedzi. Nie znam się na tych prawnych sprawach, ale chyba po świętach trzeba będzie się wybrać do urzędu. DOdam, że w okolicy jest stadion/boisko sportowe, a z kolei z drugiej strony działki sąsiad ma dom. W okolicy są domy jedno rodzinne i jest to ten sam "obręb".
 3. Witam! Mam kilka pytań odnośnie działki, która posiadam, chciałabym na poczatku napisać czego dokładnie jestem posiadaczką i poradzić się Was co najlepiej w związku z tym zrobić. Działa jest o powierzchni 2 hektarów, w akcie notarialnym jest zapis, i tutaj cytuję: "brak aktualnego planu zagospodarowania przestrzennego, w Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy wyżej wymieniona działka jest przeznaczona pod funkcje rolnicze (łąki i pastwiska), w strategii rozwoju Miasta i Gminy przeznaczona jest pod funkcje rolnicze, nie wszczęto procedury planistycznej, nie przewiduje się w sąsiedztwie elektrowni, telefonii, oczyszczalni, dróg szybkiego ruchu, dróg krajowych, autostrad, nie wpłynął do gminy wniosek o zmianę przeznaczenia działki w planie (brak planu), nie wydano decyzji o warunkach zabudowy ani lokalizacji inwestycji celu publicznego" to tak w skrócie. Szukałam różnych informacji w internecie i dowiedziałam się, że jeśli działka leży w obrębie miasta, to na takiej działce można wybudować dom. Co o tym sądzicie? Macie jakieś pomysł co z taką działka zrobić? Chętnie bym ją sprzedała, bądź podzieliła na mniejsze, mam większy kredyt do spłacenia i byłoby mi to najbardziej na rękę. Proszę o rady.
×