Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Anna_37

Uczestnik
 • Posty

  6
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O Anna_37

 • Ranga
  Początkujący
 1. To zależy czy materiał jest mój czy zleceniodawcy . Zakładając że materiał jest zleceniodawcy to około powtarzam około 45 zł. 1 m2 Pytanie czy z fakturami czy bez ?? Malowanie czy nie ?? Jak z oknami ?? Parapety osobno liczone . Czy jest rusztowanie czy mam swoje przywieź ?? Jest wiele innych czynników względem których cena może się zmienić . 45 m 2 to tylko podstawa .
 2. łatwo się mówi , niektórzy mężczyźni uważają , że kobieta w firmie budowlanej nie ma co szukać a jej wiedza jest znikoma , ponad to osobiście nie mam firmy tylko jestem przedstawicielem firmy z Krakowa na terenie śląska , ciężko mi znaleźć dobrych pracowników ale jakoś mam małą brygadę do pracy . Ja osobiście ludziom płacę 26 zł. m2 . Jednak moje stawiki do przetargu są inne z wiadomych przyczyn , ponad to inaczej liczę materiał , parapety , rusztowanie . u mnie pracownik np; w delegacji ma zapewniony hotel i dietę ale to tylko koszta moje dlatego też stawka dla pracownia jest jak powyżej . Pozdrawiam .
 3. Do Twojej świadomości 26 m2 ja płacę ludziom a sama mam stawkę większą , za m2 ja biorę 40 zł. bez materiału . I jeszcze w grę wchodzi osobno liczone otwory okienne , parapety wymiana , montaż - demontaż rusztowania , i wiele innych czynników , które mają wpływ na pracę i cenę . Jeśli jednak chcesz z materiałem moim to cena też jest inna .
 4. Generalnie u mnie pracownik dostaje od 26-30 zł. 1 m2 natomiast wiem że ja będąc podwykonawcą biorę więcej ale są ludzie co chcą pracować na godziny i taki pracownik dostaje 12 zł. na godzinę . Oczywiście jeśli praca jest wykonywana na miejscu inaczej liczę gdy w rachubę wchodzi hotel i dieta , którą moi pracownicy otrzymują gdy robimy po za miastem . Fakt jest też taki , że inni biorą 40-45 za 1 m2 . Oczywiście w to nie wchodzi materiał .
 5. No cóż Panowie może macie większą wiedzę niż ja , jednak u mnie ludzie pracują za 26 m2 przy ociepleniu budynku ( styropian , klej , zaprawa mineralna ,malowanie ) osobno liczę parapety , montaż i demontaż rusztowania przy czym 26 zł. za 1m2 jest do podziału na 4 osoby i jest to netto .
 6. No cóż Panowie czytam was i się zastanawiam w jakiej części świata mieszkacie ? Rozumiem że w różnych częściach kraju mogą być różne ceny ale to co wy piszecie to pożal się Boże. Mieszkam na górnym śląsku u mnie firma z pełnymi trzeźwymi fachowcami za ocieplenie budynku ( styropian , klej , gips , malowanie - w skrócie ) bierze 40 zł - 45 zł.za 1m2 natomiast wszystkie inne tzw. fachowcy po piwku bez faktur biorą około 30-35 zł. 1m2 . Można też dodać fakt , że np; Firma Krakowska pobiera około 100 zł. za 1m2 ale to macie gwarancję dobrej pracy pełne faktury nie obchodzi was nawet materiał .
×