Skocz do zawartości

Flash77

Uczestnik
  • Posty

    3
  • Dołączył

  • Ostatnio

Flash77's Achievements

Początkujący

Początkujący (1/4)

0

Reputacja

  1. Też doszedłem do wniosku ,że nie da się inaczej z tego wybrnąć niż schody rozsuwane. Ale myślałem , że może są jakieś schody( nie wiem jakie) o których nie słyszałem i dało by rade inaczej to zrobić. No ale trudno . Dziękuje Wam wszystkim za odpowiedzi . Pozdrawiam Serdecznie !
  2. Niestety nie mogą być otwierane do wewnątrz , ponieważ w pomieszczeniu po lewej ma być łazienka o małych wymiarach i drzwi otwierane do wewnątrz zmniejszyły by powierzchnie łazienki. Zapomniałem napisać , że schody nie mogą być zbyt strome . Budynek ma funkcjonować dla starszych osób . I dlatego nie mogą być rozsuwane . Stąd problem i dlatego piszę na forum . Bardzo dziękuje za dotyk czasowe odpowiedzi i czekam na dalsze podpowiedzi z Waszej strony.
  3. Witam ! Uczę się w szkolę budowlanej i coraz częściej zacząłem się w tym kierunku zagłębiać. Odwiedziłem znajomych , którzy mają problem.Otóż nie zostało wszystko zbyt dobrze przemyślane i pojawił się problem schodów. Problem wygląda następująco : http://i56.tinypic.com/2ewk01k.jpg Drzwi z lewej strony mają otwierać się na zewnątrz , a te po prawej do wewnątrz . Jest to altanka i nie ma tam za dużo miejsca...Co byście radzili w takiej sytuacji? Jakie schody polecacie? Bardzo prosił bym o pomoc . W razie jakikolwiek pytań - proszę pytać .
×
×
  • Utwórz nowe...