Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Konaci

Uczestnik
 • Posty

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O Konaci

 • Ranga
  Początkujący
 1. Konaci

  Regulusy

  Za dużo tego na mnie. Każdy chwali coś innego. Zainwestuje jesze raz te 50 kilometrów i podjadę do Fuego. Co mi poradzą to kupię. Dam znać.
 2. Konaci

  Regulusy

  Na razie szukam dodatkowych informacji. W 3 sklepach gdzie pojechałem autem mocno mi odradzali Regulusy, że słabo grzeją, że strzelaja w nocy, są delikatne i takie tam podobne. Każdy polecał stalowe ale inne marki jako najlepsze. Aluminiowych nie chcę ze wzgęldu na zbyt duże ryzyko pochodzenia chińskiego. Po spotkaniu u Fuego napaliłem się na Regulusy ale teraz juz nie wiem.
 3. Konaci

  Regulusy

  Jak byłem w zeszłym miesiącu na takim spotkaniu - Akademia (albo uniwersytet) Fuego które było w 90 % o grzejnikach Regulus to prowadzącu bardzo je zachwalali. Było dużo pytań technicznych i jeden prowadzący na wszystkie odpowiadał jak z nut a ja go zaskoczyłem pytaniem jak widzą realizację 25 lat gwarancji. Czy jeżeli kupię u nich grzejniki i za 20 lat się pociekną to jak mi zagwarantują, że Regulus jeszcze będzie istniał. Także tu ich zagiąłem ale trzeba przyznać, że magazyny mają potężne.
×