Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

misia24

Uczestnik
 • Posty

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O misia24

 • Ranga
  Początkujący
 1. witam, z ciekawością przeczytałam cały wątek, a z drugiej strony jestem ciekawa jak się śpi na takim łóżku, do tej pory korzystałam z tradycyjnego :smile: :smile: :smile:
 2. Witam, u nas była zupełnie inna sytuacja, gdyż właścicielem terenu gdzie widniała droga była osoba prywatna. ale jedno wiem na pewno jeżeli właścicielem drogi prawomocnie jest gmina, oczywiście masz komplet praw i mieszkańcy nie mogą samowolnie nakazywać jakichkolwiek opłat, jeżeli zaś mieszkańcy nadal figurują w księdze wieczystej jako właściciele terenu, sprawa się znacznie komplikuje. Jeżeli jednak otrzymaliście pozwolenie na budowę, musicie mieć również prawnie uregulowaną drogę dojazdową, bez opłat i zakazów wjazdu, pozdrawiam i życzę powodzenia w wyjaśnianiu sprawy
 3. na rynku niestety aż roi się od akwizytorów i przedstawicieli handlowych, którzy sprzedają i montują "podobno wspaniałe" drzwi, nie zawsze mając o tym pojęcie, dlatego czasem warto jechać po prostu do hurtowni w swoim mieście, gdzie nie tylko jest wybór, ale również na życzenie i za dopłatą drzwi zostaną zamontowane:) nie dajmy się oszustom:)
×
×
 • Utwórz nowe...