Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

gniewomir

Uczestnik
  • Posty

    3
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez gniewomir

  1. Witam Przypatrując się dyskusjom na temat instalacji elektrycznych widzę, że jedynym i bezwzględnym kryterium jest cena za punkt, bezpieczeństwo, znajomość rzeczy przez instalatora funkcjonalność trwałość itp. nie ma żadnego znaczenia. Załóżmy wersję minimalną i za punkt ...tzw punkt zaoferujny cene 20PLN z materialem klientowi. Jestem w stanie na rachunek taką instalację wykonać jako firma. Częściej jednak mam do czynienia z tego typu instalacjami jako osoba serwisująca gdzie instalacja została wykonana w promocji za 35PLN. Klient lamentuje,że położył kafelki, tynki, gips mieszkanie jest j
  2. Pięknie tylko pytanie czy ta instlalacja byla wykonana prawidlowo. Mierzył to ktoś? Ciekawi mnie co oznacza wkopanie?
  3. 30 zł za punkt to chyba biorąc pod uwagę że robisz to z tego co uda ci się "znaleść" i robisz to w szarej strefie. Bo trudno mi uwierzyć ,ze jesteś w stanie przyjechać do klienta samochodem i zapłacić zus i podatek gdy podłączysz mu antenę do TV łącznie za 30PLN...albo na tym polega ten cud gospodarczy.
×
×
  • Utwórz nowe...