Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

nowosz

Uczestnik
 • Posty

  8
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O nowosz

 • Ranga
  Członek Klanu WybieramyDom.pl
 1. nowosz

  banderoza

  Na razie jest działka i projekt w adaptacji.
 2. Jakie czynności należy wykonać aby założyć galerie?
 3. Witam. Widze że jesteście zapracowani bo nikt nie odwiedza strony. Projekt jest na etapie adaptacji.Za niecałe dwa tygodnie składamy o pozwolenie na budowe.Pozdrawiam.
 4. Witam.Ze względu na powódż i inną sprawe odwołałem wyjazd do Wrocławia po zakup projektu.Muszę przełożyć to na następny tydzień lub dwa.Mam kontakt telefoniczny oraz e-mail z Agą zWrocławia. Mam nadzieje że inni z klanu też będą się udzielać na forum opisując wszystko na temat budowy. Wiem że budowa oznacza mało czasu,ale można niektóre informacje powiedzieć przez telefon.Dlatego prosiłbym o podanie na forum namiary.Pozdrawiam.
 5. Witam.Słyszałem że są piece,które palą węgiel i drewno.Jak ktoś jest wdomu to można palić w kominku, a jak jest się w pracy to potrzebny jest właśnie piec z dozownikiem. Dlatego szukam coś takiego.Będe wdzięczny za informację.Pozdrawiam.
 6. Witam. 21 maja jade z żoną do Wroławia do Lipińskich po projekt LMP133.Wybraliśmy go za pierwszym razem.Szukając jeszcze inne, zawsze wracaliśmy do niego.Mamy nadzieję że zdąże jeszcze w tym roku wylać chociaż fundamenty.Czeka nas adaptacja i pozwolenie na budowe.Chcemy zrobić kilka zmian.Interesuje mnie z czego najlepiej zbudować ściany zewnętrzne? Mam zamiar zbudować z pustaków na zaprawie cementowo wapiennej lub z maxów.Będe się jeszcze zastanawiał nad tym.Bardzo interesuje mnie kominek z rozprowadzeniem ciepłego powietrza [techniczne sprawy],oraz kocioł z dozownikiem, który wszystko pali[
 7. Witam.Mam zamiar dopiero się budować.Bprdeaux-LMP 133.Pow. użytk.190m.W projekcie jest kominek.Postanowiłem że będzie rozprowadzenie ciepłego powietrza.Dlatego że mam obecnie kominek w mieszkaniu [fakt że trzeba malować co roku sufit]Zaoszczędzone pieniądze na cenie gazu pozwalają z uśmichem malować co roku sufit [pomalowanie kosztuje tylko cene emulsji]W innych pomieszczeniach mam panele lub płytki więc wystarczy zmyć,a w kieszeni zostaje tak czy tak dużo pieniędzy.Wiem że rozprowadzając rury na piętrze będą one wystawione przy podłodze [kratki],więc sufity odpadają na górze.Każdy system ma k
×
×
 • Utwórz nowe...