Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

nasz-dom

Uczestnik
 • Posty

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O nasz-dom

 • Ranga
  Początkujący
 1. Z tym kącikiem TV trzeba będzie pomyśleć co i jak Jeszcze jedna wersja poddasza wciąż z antresolą. Ma ktoś z Was, albo widział antresolę? jak to się sprawdza?
 2. nie widać tego na wizualizacji (stara wersja)- jest to widoczne na rzucie parteru. Garaż jest trochę cofnięty i będzie nad nim zadaszenie połączone z wejściem do domu. Gdybyśmy mieli wprowadzić wejście, to niestety musielibyśmy z rezygnować z gabinetu / pokoju na którym nam zależy.
 3. nie widać tego na wizualizacji (stara wersja)- jest to widoczne na rzucie parteru. Garaż jest trochę cofnięty i będzie nad nim zadaszenie połączone z wejściem do domu. Gdybyśmy mieli wprowadzić wejście, to niestety musielibyśmy z rezygnować z gabinetu / pokoju na którym nam zależy.
 4. tak. mamy sporo znajomych którzy narzekają na taras od południa. Dodatkowo działka nasza jest z wjazdem od południa i nie bardzo mamy ochotę urzędować od ulicy. Wiem, że są zwolennicy obu rozwiązań i widziałem zagorzałe dyskusję na ten temat Aby zmaksymalizować udział południowej strony możliwe, że zwiększymy przeszklenie od tej strony w w strefie dziennej i zrobimy wyjście "tarasowe".
 5. Na początku myśleliśmy o budowie garażu wolno-stojącego, ale ze względu na ograniczenia zdecydowaliśmy się na budowę przyłączonego do budynku. Rozważaliśmy za i przeciw i wybraliśmy bez wejścia bezpośredniego. Są tego pewne minusy o których piszesz, ale chyba tak zostanie.
 6. Czesc, dzięki za pierwsze komentarze:) załączam wizualizacje - są stare i nie do końca odzwierciedlają obecny stan, ale może dadzą poczucie ogólnego wyglądu bryły. Nie zastanawialiśmy się jeszcze gdzie postawić telewizor i tak właściwie to jeszcze nie mam na to pomysłu.. Najprawdopodobniej antresola na górze zostanie zmieniona na pomieszczenie gospodarcze, wtedy bieg schodów chyba już nie będzie tak ważny. Zastanawiamy się też nad dodatkowym wc na górze, co Wy na to?
 7. esteśmy na etapie domykania koncepcji domu jednorodzinnego. Wszelakie uwagi, propozycje zmian bardzo nam się przydadzą Jeżeli macie jakieś pomysły co do funkcjonalności domku to chętnie zapoznamy się z Waszą opinią. Działka jest z wjazdem od południa, dach dwuspadowy, dom parterowy z użytkowym poddaszem, bez zabudowy nad garażem. Dzięki!
×
×
 • Utwórz nowe...