Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Piorun

Uczestnik
 • Posty

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Piorun

 1. Pozdrawiam wszystkich Tercjowiczów. Jeszcze kilka miesięcy temu trułem na forum, w jaki sposób wystawić fundamenty, jakie ściany itp. Było to dla mnie wyzwanie, tym bardziej że na budowaniu kompletnie się nie znam. Teraz fundamenty stoją, kasy w portfelu ubyło i ... i chyba jestem szczęśliwy że dotarłem do tego momentu, wiedząc że czeka mnie mnóstwo nowych wyzwań. Wasze wypowiedzi na temat fachowców i prowadzenia budowy są bardzo przydatne. Czytam uważnie i uśmiecham się, bo przez to samo przechodziłem. Wkurzało mnie jak murarze mówili - tu się wyrówna, to pójdzie w ziemię i nie będzie widać.
 2. Dzięki za podpowiedź. Projekt projektem, jednak trzeba się popytać osób które mają budowę za sobą. Przeraża mnie sam fakt budowy, no ale decyzja zapadła. Mam nadzieję że będę mógł liczyć na wiele innych pytań. Pozdrawiam
 3. Właśnie wczoraj zakupiłem projekt Tercja. Jeden krok za mną, a przede mną ... w głowie mnóstwo pytań na które nie znam odpowiedzi. Proszę o radę - z jakiego materiału budować ściany (Porotherm, Max...)? Chcę zrezygnować z 3-warstwowych ścian, by zminimalizować koszty. Zresztą po co budować kilka warstw ścian skoro przykryję budynek blachodachówką! Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję, że "wbiję się" w klan.
 4. Piorun

  Witam

  Właśnie wczoraj zakupiłem projekt Tercja. Jeden krok za mną, a przede mną ... w głowie mnóstwo pytań na które nie znam odpowiedzi. Proszę o radę - z jakiego materiału budować ściany (Porotherm, Max...)? Chcę zrezygnować z 3-warstwowych ścian, by zminimalizować koszty. Zresztą po co budować kilka warstw ścian skoro przykryję budynek blachodachówką! Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję, że "wbiję się" w klan.
×
×
 • Utwórz nowe...