Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Feniks

Uczestnik
 • Posty

  193
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni najlepszy

  6

Wszystko napisane przez Feniks

 1. To działa kolego a ze masz problem z wyobraźnia i zrozumieniem bo wcześniej czegoś takiego nie widziałeś to co mam ci poradzić? Na uświadamianie dawno mi już przeszło. Ciekawe towarzystwo. Poważnie aż tylu oporowych gości nie widziałem. Rozumiem ze zawsze bezpieczniej tak za rogu krytykować innych samemu nic nie mając do pokazania. czemu? Z braku wiedzy. wiem wiem. dołożyłem sobie.
 2. Następna praca. Kompleks ogrodowy pod wiatą. Jeszcze kilka dni i koniec. Pozostało zamontować drzwiczki, belki oraz osprzęt. Oczywiście jeszcze nadać kolorystykę Wędzarnia, grill, piec chlebowy oraz kominek.
 3. Kompleks ogrodowy pod wiatą. Wędzarnia, kominek, grill, oraz bar. W trakcie finisz prac. Kilka małych detali i koniec.
 4. W moim dorobku, odbiegając wizją od tradycyjnego obrazu pieca... Wymyśliłem tio tio Bajkowy piec chlebowy
 5. Czyżby wymarłe forum... A nie tak dawno było jeszcze gorąco...
 6. No i po targach. Pod wrażeniem wystawców i rzemieślników. Spotkanie z przyjacielem i moim guru oraz mistrzem Eugeniuszem i jego synem Ernestem . Młody ..bardzo mądry człowiek. Przyszły architekt.
 7. . Dziękuję ... Teraz siedzę nad sala myśliwska. Jeszcze wszystko w powijakach ale start już jest. Znowu pewne wyzwanie którym sie niebawem pochwalę
 8. Wędzarnia, grill oraz piec chlebowy ... Wędzarnia grill oraz piec chlebowy.
 9. Kompleks ogrodowy... Wędzarnia, grill, piec chlebowy. Zadaszony ala wiatką w formie liścia.
 10. Nie mam jeszcze zdjęć z ostatecznego wykończenia całości. Do połowy lutego powinienem już je posiadać Kominek, piec chlebowy, grill, wędzarnia, kuchnia.
 11. Zdjęć ze zbrojenia nie mam bo przegapiłem... ;( Często podchodzę do robienia zdjęć etapów ale też często o nich zapominam ;(. A maszyna nie związana z tematem Piła formatowa ;).
 12. Właśnie kończę mostek do ogrodu. Wykonałem go na konstrukcji pręta 8mm żebrowanego o oczkach 15x15cm. Obłożonego siatka ocynkowaną i wykończonego imitacją kamienia. W następnym tygodniu będę wybarwiał. Wrzucę zdjęcia po zakończeniu prac. Sądziłem na początku że zmieszczę sie w wadze w granicach 400 kg. Nie dało się ;( . Waga w granicach 500-600 kg. Długość 2,60 szer 1,20.
 13. Kominek.. Czeka mnie jeszcze po fugowanie i drobne retusze. Półeczki oraz lewy bok kominka będzie zamontowany łańcuch ozdobnie......
 14. Chcę dla siebie samego zająć się tą profesją ... Własnie rozglądam się za kowadłem i późna jesienią zamierzam zbudować piecyk
 15. Przygotowanie do projektu. Prace kowalskie które uzupełnią kompleks ogrodowy.
 16. I mądra wredota... Nawet róże powygryzała, zabrała się za huśtawkę i zjadła siodełko od roweru... a i jeszcze winogrona co raz zbieram gałęzie. Jak widzi moje niezadowolenie to daje drapaka i ni u u nie da się podejść. Jednym słowem psoci i niszczy a wieczorem ryczy jak Lew że czasem mam zamiar zdjąć buta i jej przyłożyć za darcie ryjka Montezuma prawie skończona. Jutro wyjedzie na światło dzienne i stanie koło Moai
×
×
 • Utwórz nowe...