Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Ania Ry

Uczestnik
  • Posty

    4
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez Ania Ry

  1. Mam w planach (na razie odległych) budowę tarasu. Bardzo podoba mi się taki typ drewna, jaki jest popularny Skandynawii. Jest bardzo jasny, jakby szary i tylko jest lekko lakierowany. Jaki to typ drewna?
  2. Czy ktoś z was ma zamontowany młynek do odpadków w zlewozmywaku? Zastanawiam się, czy lepiej kupić coś takiego czy też selektor odpadków. Znalazłam na moderni.pl młynek za 620 złotych, czyli o prawie 400 złotych mniej niż sklepie stacjonarnym. Niedługo będziemy montowali kuchnię i muszę dokonać wyboru. Czy rzeczywiście dzięki młynkowi pozbyliście się brzydkich zapachów z kuchni? Czy młynek radzi sobie z kośćmi? Będę wdzięczna za odpowiedzi.
  3. Zgadzam się z opinią, że piętrowe łóżka są bezpieczne. Ja sama nie spałam na takim, ale moje koleżanki z podstawówki miały takie łóżko i to była dla nas frajda - powspinać się po drabince i posiedzieć na górze. Z reguły starsze dziecko śpi na wyższym łóżku i jest spokój. Będzie pilnowało mniejszego, żeby nie wchodziło na górę, albo robiło to ostrożnie. Dzieciaki mają instynkt samozachowawczy silniejszy niż nam się wydaje.
  4. Ja używam Kossów TD85, jest to doskonały sprzęt, dostępny w granicach 300 zł. Parametry zależą też od tego, gdzie chcesz słuchawek używać. "Wykonane z wysokiej jakości plastiku pokrytego miękką wykładziną okalającą głowę i uszy. Po założeniu słuchawki wygodnie leżą na głowie, za co możemy podziękować wielopunktowemu zakresowi regulacji. Muszla tworzy szczelną komorę, w której ucho odizolowane jest od pasożytniczych dźwięków otoczenia." Tak napisali w opisie na 3kropki - jak widać dobrze izolują. Mnie za bardzo nie mają co izolować, bo mieszkam na spokojnym osiedlu, gdzie czasem pies
×
×
  • Utwórz nowe...