Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

wmnym

Uczestnik
 • Posty

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O wmnym

 • Ranga
  Członek Klanu WybieramyDom.pl
 1. Witam. Może jest ktoś - kto korzystał z usług firmy "kern-haus" ? Czy jest to firma, której można zaufać? Czy firma ta budowała komuś - wymarzony dom? Jak układała się współpraca?
 2. Witam. Może jest ktoś - kto korzystał z usług firmy "kern-haus" ? Czy jest to firma, której można zaufać? Czy firma ta budowała komuś - wymarzony dom? Jak układała się współpraca?
 3. Witam. Może jest ktoś - kto korzystał z usług firmy "kern-haus" ? Czy jest to firma, której można zaufać? Czy firma ta budowała komuś - wymarzony dom? Jak układała się współpraca?
 4. Witam wszystkich Mniszkowców. Jestem z woj. lubuskiego. Klamka zapadła, decyzja podjęta - BUDUJEMY MNISZKA! Na początek mam parę pytań: Czy ktoś korzystał z usług firmy "kern-haus"? Czy firma ta budowała komuś dom? Czy są uczciwi i solidni? Czy można zaufać tej firmie?
 5. Witam. Mam bardzo ważne pytania. Czy ktoś korzystał z usług firmy "kern-haus"? Czy komuś ta firma budowała dom? Jeśli tak - to co możecie powiedzieć o tej firmie? Czy można im zaufać?
×
×
 • Utwórz nowe...