Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

darek4x4

Uczestnik
 • Posty

  6
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O darek4x4

 • Ranga
  Początkujący
 1. Znajomi polecali nam montaż zlewu w blacie tak aby nie wystawał ponad górna płaszczyznę . Czy wiąże się to z zakupem innego blatu i zlewu. który zalew polecacie stalowy plastikowy emaliowany ??: dzięki za odpowiedzi.
 2. Pompa ciepła prawidłowo zainstalowana pracująca z dobrym źródłem zasilającym o wysokim parametrze na pewno działa i jej praca jest ekonomiczna " czyli uzyskana z niej energia jest tania i ekologiczna ". Aspekt ochrony przyrody jest też bardzo ciekawym i świeżym podejściem do tematu ogrzewanaia i tu brawa dla tak myślących . Moją niechęć do tego urządzenia wytworzyli różni sprzedawcy , przedstawiciele i tym podobni czarodzieje wmawiający klientom że takie urządzenie po 5 latach zwróci mu się w czałości nic nie zapłaci za ogrzewanie itp. itd. Jako instalator jestem za dofinans
 3. No a ja mam iformacje że dla instalacji gazowej zasilanej gazem płynnym wymagana jest kratka nawiewna zainstalowana przy podłodze pomieszczenia umożliwiająca ewakuacje gazu LPG.
 4. Jak powinna wyglądać wentylacja dla kotłowni (pomieszczena z kotłem ) zasilanym gazem płynnym. Kocioł zainstalowany jest w kuchni ma zamknięty układ spalinowo powietrzny. Drugie pytanie czy wielkość przewodu spalinowo-powietrznego wystającego nad linie komina murowanego jest określona.
 5. Estetyka na zerowym poziomie chociąż dziura tak czy siak była by podobna. Ciekawi mnie jak okno będzie zachowywać się w zimie i później Pytanie do inwestora czemu nie przygotował wcześniej miejsca na okno, czy to tradycyjna przeróbka po fakcie. Tak jest jak nie mamy przemyślanej całej inwestycji tylko projektuje się w trakcie budowy .
 6. Parokrotnie widziałem trafne odwierty po różczkażach taka średnia 3 na 2 nietrafione. Napewno niektóży z nich umieją trafić na wodę tylko nie ma wytycznych którzy. Woda może w jednym rejonie znajdować się na różnych głębokościach zależnie od warstw wodonośnych , może być nawet różnej jakości . Studniaż powinien dać ci wyrys z warstw z twojego odwiertu ( przekrój warstw geologicznych) i tu można by porównać do tej drugiej studni w co trafiliście . Na studnie i uzdatnianie niema ściśle określonych reguł
×
×
 • Utwórz nowe...