Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

ekozoduj

Uczestnik
 • Posty

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O ekozoduj

 • Ranga
  Członek Klanu WybieramyDom.pl
 1. ekozoduj

  AMBER i AMBER II / MTM Styl

  Pavel super zdjęcia super domu... ściana trojwarstwowa wygląda imponująco. Możesz coś napisać o kosztach? Ze zdjęć widać ze pomieszczenia są bez zmian poza wiatrolapem.
 2. ekozoduj

  AMBER i AMBER II / MTM Styl

  Tak wizualizacje pochodzą z "Praktyczny 4", który w finale przegrał z AMBER. Dodatkowe okno ma wprowadzać do kuchni promienie wschodzącego słońca, ale po Waszych sugestiach raczej zrezygnujemy, bo ważniejsza jest przestrzeń korytarza... A jak to jest u Was z wieńcem na fundamentach z kostki betonowej: został wykonany i ile kosztował? Drugi pytanie: czy garaż nie jest za wąski? Pozdrawiamy Ela i Grzegorz
 3. ekozoduj

  AMBER i AMBER II / MTM Styl

  Dzięki za odpowiedzi doświadczonych Amerowiczów. Nasz parter to jeszcze koncepcja i Wasze opinie są bezcenne. Zmiana wiatrołapu - on pozostaje i będzie spełniał swoje funkcje - jest spowodowana dwoma rzeczami: dodatkowe okno w kuchni (mamy wjzaz od południa) i pierwszym projektem był "Praktyczny 4" i chcemy trochę z niego przenieść do AMBER, a po drugie to droga i nagrzewająca wiatrołap witryna. Na piętrze będzie prawdopodobnie jedna łazienka i chcemy mieć drugą na parterze, a biuro będzie czasem sypialnią dla gości, więc będą mieli swoją łazienkę... Ale jest jeszcze trochę czasu, więc może coś pozmieniamy... Jeszcze mam pytanie co do potanienia wykonania. Nasz potencjalny wykonawca chce zrezygnować z więca na fundamentach i nie ocieplać fundamenty od wewnątrz - co Wy na to?
 4. ekozoduj

  AMBER i AMBER II / MTM Styl

  Witamy wszystkich AMBEROWICZÓW. Jesteśmy na etapie adaptacji projektu i chcemy wprowadzić kilka zmian na parterze: - zmienić WC na małą łazienkę z prysznicem - powiększyć nieco kuchnię, kosztem holu - przenieść wiatrołap do wnętrza domu - dodać okno w kuchni z widokiem na wschód Czy ktoś wprowadzał podobne zmiany i może podzielić się doświadczeniem. Czy ktoś wybudował, buduje AMBERa w pobliżu Słupska?
 5. Wykonujemy świadectwa, certyfikaty, charakterystyki energetyczne dla: - budynków mieszkalnych aktualnie oddawanych do użytku (domów jednorodzinnych oraz budynków wielorodzinnych); - budynków i lokali mieszkalnych wprowadzanych do wtórnego obrotu na rynku nieruchomości (sprzedaż, wynajem). Wystawiając świadectwo charakterystyki energetycznej dokonujemy oceny energetycznej budynku lub mieszkania na podstawie: - dokumentacji technicznej dla nowo budowanych obiektów; - inwentaryzacji techniczno-budowlanej dla istniejących obiektów. Świadectwa przygotowujemy w trzech egzemplarzach:- dwa wydruki w formacie A4 (oryginał i kopia); - oraz w formie elektronicznej na płycie CD (plik w formacie .pdf). Cena uzależniona jest od stopnia skomplikowania, przeznaczenia i powierzchni budynku. Niewygórowane ceny, krótkie terminy oraz profesjonalne podejście do tematu powinno zachęcić Państwa do współpracy z nami. Skontaktuj się z nami, udzielimy Państwu wszelkich niezbędnych informacji: Elżbieta Kozoduj Słupsk e-mail: ekozoduj@wp.pl kom.: 692-193-611
×