Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

deszczowo

Uczestnik
 • Posty

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O deszczowo

 • Ranga
  Początkujący
 1. deszczowo

  opaska drenażowa z przepompownią

  Jeżeli bedzie żle wykonane drenowanie np. brak geowłókniny, złe spadki rur drenarskich itp. to jest możliwe zamulenie systemu. Proszę pomyśleć o zastosowaniu tuneli rozsączających które mają lepsza sprawność niż studnie chłonne.
 2. Jeżeli nie zbieramy wody deszczowej do zbiornika oraz nie mamy możliwości odprowadzenia deszczówki do rowu lub kanalizacji burzowej, wtedy odprowadzamy ją do tuneli lub skrzynek rozsączających na terenie działki i rozsączamy ją w gruncie. Jeden tunel zastępuje 800 kg żwiru lub 36 m rury drenażowej o średnicy 100 mm. Skrzynki i tunele można zabudować i wtedy stają się niewidoczne, a powierzchnie nad nimi dowolnie wykorzystać, łącznie z możliwością ruchu samochodów. Dobrze zaprojektowana i wykonana instalacja może być eksploatowana bez zakłóceń przez wiele lat, wymagając od użytkownika jedynie minimalnego nadzoru. więcej informacji zapraszam na http://deszcz.com.pl/www/02_r_t.htm Oczywiście służymy pomocą przy doborze odpowiedniego systemu rozsączającego i ilości modułów. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta, co zapewnia całkowite dostosowanie projektu do jego potrzeb. Pytania prosimy kierować na adres: wodadeszczowa@wp.pl Obliczenia i wstępny projekt wykonujemy bezpłatnie.
 3. Witam, Ile kosztuje ułożenie w wykopie rur kanalizacyjnych 110 około 50mb rury (kanalizacja deszczowa z 5 rur spustowych) z podsypką bez materiału, bez pracy koparki.Ile za robocizne mb?
 4. W swojej ofercie posiadamy także instalacje podziemne więcej na www.deszcz.com.pl
 5. Czy wiesz, że ... zagospodarowanie i wykorzystanie wody deszczowej to nie tylko troska o nasze środowisko naturalne ale także znaczne korzyści finansowe. Korzyści ekologiczne i ekonomiczne związane z wykorzystaniem wody deszczowej: - obniżenie kosztów przy stale rosnących cenach wody i oczyszczania ścieków - zwolnienie od wprowadzonego od niedawna w niektórych miastach, podatku od deszczówki - odciążenie miejskich systemów kanalizacji burzowej - ochrona zasobów wód gruntowych - lepszy rozwój roślin podlewanych deszczówką - mniejsze zużycie środków piorących stosowanych do prania W wielu dziedzinach jest mozliwe zastąpienie drogocennej wody pitnej wodą deszczową, nie tracąc przy tym nic z komfortu użytkowania !!! Ponad 50% wody pitnej można zaoszczędzić wykorzystując odpowiednio przefiltrowaną i magazynowaną deszczówkę. Wodę deszczową można wykorzystać do: - prania - spłukiwania WC - podlewania ogrodu - mycia samochodu - mycia podłóg itp. zapraszam na http://deszcz.com.pl/ tam znajduję się więcej informacji na ten temat.
×