Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

MartaZ

Uczestnik
 • Posty

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O MartaZ

 • Ranga
  Początkujący
 1. Dziękuję bardzo za wszystkie odpowiedzi! Bardzo zależy mi żeby dom postawić w miejscu w którym go wyrysowałam... Przeszukując internet natknęłam się na jeszcze jedno rozwiązanie. Z tego co wyczytałam linię zabudowy można przeprowadzić także równolegle do drogi wewnętrznej. Czy jeśli zdecydujemy się na jej wybudowanie budynek będzie mógł stanąć w wyznaczonym przeze mnie miejscu? W jakiej najmniejszej odległości od domu rodziców będzie mogła przebiegać droga i jakie inne parametry powinna spełniać? Czy jest jakiś przepis, który mówi że na końcu drogi trzeba zrobić miejsce do zawracania? Pozdrawiam!
 2. Odległość 35m wynika z położenia budynku od którego wyrysowano linię zabudowy (proszę spojrzeć na rysunek umieszczony pod adresem http://www.afrykaform.pl/na-forum.jpg). Pozdrawiam!
 3. Witam! Bardzo proszę o radę w pilnej sprawie! Około trzech miesięcy temu złożyłam wniosek o warunki zabudowy dla budynku położonego na działce , którą zamierzam wydzielić z działki moich rodziców. W Urzędzie dowiedziałam się, że wszystkie warunki konieczne do otrzymania pozytywnie rozpatrzonego wniosku są spełnione, oprócz planowanego usytuowania budynku.Urzędniczka stwierdziła,że dom musi być wybudowany na linii zabudowy wyznaczonej na podstawie budynku na jednej z analizowanych działek, i wyznaczyła odległość ok 35 m od drogi. Jeśli wprowadzę taką korektę to dostanę warunki zabudowy a jeśli nie to odmowa Ta propozycja urzędu jest praktycznie nie do przyjęcia.Popsuje to całą koncepcję i sensowne zagospodarowanie działki. Czy są jakieś szanse, żeby uzyskać warunki zabudowy w tym miejscu, w którym ja chcę? Zależy mi na tym zwłaszcza dlatego, że być może w przyszłości pomiędzy domem moim i moich rodziców dom chciałby wybudować jeszcze brat:) Sprawa jest pilna, gdyż do dokonania "korekty" lub odrzucenia wniosku zostało zaledwie kilka dni. Może jest jakiś sposób ? RYSUNEK UŁATWIAJĄCY POGLĄD SYTUACJI MOŻNA ZOBACZYĆ POD ADRESEM: http://www.afrykaform.pl/na-forum.jpg Z góry dziękuję za każdą pomoc!!!
×