Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Radek

Uczestnik
 • Posty

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Radek

 1. Mam prośbę prześlij mi skan lub treść uzasadnienie twojej decyzji na ekzekf@wp.pl. Mam podobny problem jak ty. Nie mogę uzyskać decyzji ze względu na dobre sąsiedztwo. Z góry dziekuję.
 2. Jestem właścicielem działki rolnej o pow. 0,18 ha, na której zamierzam wybudować jednorodzinny budynek mieszkalny oraz budynek gospodarczy. W sąsiedztwie w/w działki jest działka o pow. 0,99 ha (właściciel nie jest rolnikiem posiada tylko tą działkę) zabudowana przedwojenną (1925 r.) zabudową zagrodową – dom mieszkalny, budynek gospodarczy. Czy w związku z powyższym będę spełniał wymagania ustawy o zagospodarowaniu przestrzennym art. 61 ust. 1 pkt. 1. Ja uważam, że spełniam te wymagania ponieważ paragraf 3 pkt 4 Rozporządzenia Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznyc
 3. Posiadam działkę o pow. 0,10 ha. Czy istnieje możliwość uzyskania decyzji o warunkach zabudowy w przypadku kiedy brak jest planu zagospodarowania przestrzennego, a stary plan nie przewidywał zmiany przeznaczenia terenu. Czy odrolnienie może nastąpić decyzją starosty po uzyskaniu decyzji o warunkach zabudowy z gminy. Czy gmina może wydać decyzję negatywną. Inne warunki spełniam. Proszę o odpowiedz.
 4. Jestem właścicielem kilku działek rolnych (od 0,18 ha do 0,50 ha). Chcę je przeznaczyc pod zabudowę (wystąpiłem o decyzję o warunkach zabudowy dla w/w działek - planu zagospodarowania nie ma). Chcę je w przyszłości sprzedać. We wniosku napisałem za na każdej ma być projektowana zabudowa zagrodowa. W gminie mi powiedziano że mogę miec tylko jedno siedlisko czy to prawda.
 5. Chcę wybudować drogę wewnętrzną na mojej działce rolnej oraz zjazd z drogi gminnej. Czy musze posiadać na w/w inwestycje jakieś pozwolenia. Czy będzie to miało wpływ w przyszłości na płacone podatki lokalne.
 6. Radek

  działka siedliskowa

  Mam decyzję o warunkach zabudowy na wybudowanie siedliska rolniczego (zabudowa zagrodowa). Posiadam pozwolenia na budowę. Czy w przypadku sprzedarzy nieruchomości rolnej, nabywca jej będzie mógł dalej prowadzić inwestycję, jeśli nie spełnia warunku (nie jesrt rolnikiem)
 7. Jestem zainteresowany budową przydomowej oczyszczalni ścieków. Prosze o informację które oczyszczalnie, firmy są sprawdzone na rynku. Które warto kupić.
×
×
 • Utwórz nowe...