Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

agataa

Uczestnik
 • Posty

  6
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O agataa

 • Ranga
  Członek Rzeczywisty WybieramyDom.pl
 1. Mamy Agatkę w okolicach Stalowej Woli. Zaczynamy wykończenie środka.
 2. JAK TYLKO ZROBIĘ ZDJĘCIA TO POSTARAM SIĘ JE WRZUCIĆ. Mam jeszcze prośbę do tych co zamontowali już okna łukowe. Co zrobiliście z nadprożem, żeby się dobrze to okno otwierało. Czy moglibyście wrzucić zdjęcia tego okna od wewnątrz.
 3. WITAM. Wariant nr II jest prawie dokładnie taki jaki my już zrobiliśmy u siebie. Różnica jest tylko taka, że mamy zrównany tył garażu z tyłem domu, więc powierzchnia do podziału była troszkę większa. Zwróć uwagę na to,że dach nad garażem jest niższy. My dla powiększenia wysokości pomieszczeń nad garażem obniżyliśmy strop. Do tych pomieszczeń wchodzi się jeden schodek w dół.
 4. Bardzo proszę oto nasz rzut poddasza.
 5. Witam wszystkich. Przedstawiam naszą agatkę w wersji lustrzane odbicie i z powiększoną kotłownią. Do projektu wprowadziliśmy kilka zmian: podnieśliśmy ściankę kolankową, zlikwidowaliśmy podcień, zrównaliśmy tył garażu z domem, zlikwidowaliśmy planową spiżarkę i doprojektowaliśmy ją pod schodami, wejście do pokoju nad garażem zrobiliśmy przez przedpokój, całe pomieszczenie nad garażem podzieliliśmy na dwie części pokój i pralnio-suszarnię, do której wchodzi się przez łazienkę. Planowy pokój nr 5 po zwężeniu będzie u nas garderobą. Szczególne pozdrowienia dla "tomka miśka" dzięki wizyc
 6. Witam. Jesteśmy nowymi agatkowiczami. Projekt agatki z jednostanowiskowym garażem mamy już zakupiony, na razie zbieramy wszystkie papiery. zamierzamy budować w okolicach Stalowej Woli. Czy może jest jakaś agatka w naszej okolicy?
×
×
 • Utwórz nowe...