Skocz do zawartości

biedroneczka

Uczestnik
  • Posty

    4
  • Dołączył

  • Ostatnio

biedroneczka's Achievements

Początkujący

Początkujący (1/4)

0

Reputacja

  1. Moja sytułacja wygląda tak ,że nadal szukam czegoś dobrego.Wełnę mam włożoną w pokojach i nie zauważyłam żeby to coś pomogło.szukam czegoś co mogłabym włożyć w przestrzeń jaką mam pomiędzy stropem a sufitem podwieszonym (jest to ok.20cm),mam nadzieje że jest ktoś, kto znajdzie rozwiązanie i podzieli się swoim osiągnięciem.
  2. Witam. ja ciągle szukam tego wygłuszenia. Czy ktoś mógłby mi napisać coś o matach wygłuszających? Czytałam o tym ,ale nie wiem jak to wygląda ,czy można to włożyć u mnie w sufit. Jak to wygląda,może ma ktoś jakiegoś linka? z góry dziękuję za wszelką pomoc.
  3. Jestem już tak zdeterminowana, ze mogę zapłacić. Żeby tylko było to coś skutecznego. prosze o rade jak to można zrobić.
  4. Witam. Mieszkam na parterze domu wielorodzinnego. Mam strop drewniany. Od sąsiada mieszkającego nademną rozchodzą się duże dźwięki uderzeniowe ( chodzenie,upadki różnych przedmiotów) i głośna muzyka ( dudnienie basu). Najbardziej przeszkadza mi chodzenie, które strasznie słychać. Sufit mam podwieszony i włożona jest wełna mineralna,obniżyło to sufit ok.30 cm. jadnak że to nie poskutkowało. czy jest jakaś inna możliwość wygłuszenia mojego mieszkania? proszę o poradę.
×
×
  • Utwórz nowe...