Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

glazurnik

Uczestnik
 • Posty

  24
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O glazurnik

 • Ranga
  Początkujący
 1. glazurnik

  Projekty są niedokładne!!

  Pewnie zaskutkuje to zwyżką cen usług.Dojdą koszty np ubezpieczeń i spadnie liczba pracujących na czarno.
 2. glazurnik

  chińszczyzna

  Jeśli dojdzie do władzy następna ,,banda czworga"lub zrobią rewolucję gospodarczą w stylu sławetnej rewolucji kulturalnej to biada światu.Chiński gwałtowny rozwój gospodarczy opłacamy min dużą zwyżką cen materiałów budowlanych.
 3. glazurnik

  Z czego blat??????

  Wiedzący innaczej !Nie obrażaj kamieniarzy i glazurników to dzięki nam masz co robić /jeśli jesteś konserwatorem z dyplomem stosownej uczelni?jaki konkretny wydział?/Ktoś przed laty położył te mozaiki,kafle,kamień i skoro było to tak dawno że stało się zabytkiem to chyba sami wyjątkowi ludzie to robili?
 4. glazurnik

  Z czego blat??????

  Jak nie chodzisz na szkolenia to nie wiesz ,,jak to się nakłada" .Możesz włożyć trochę wysiłku i poczytać kartę techniczną produktu na stronie producenta i ewentualnie zadzwonić do dostępnych doradców technicznych .Nauki nigdy za mało.
 5. glazurnik

  Z czego blat??????

  Zwykle wystarcza użycie transparentnych silikonów.
 6. glazurnik

  Murek-barek z cegieł

  Tak jak piszą inni karton gips wytrzyma takie ,,kolankowanie".Ważne jest użycie kleju elastycznego pod płytki.
 7. glazurnik

  prysznic czy wanna?

  Myślę że zawsze da się wykroić kawałek sąsiedniego pomieszczenia np sypialni gdzie bez znaczenia jest ten 1m2 mniej.
 8. glazurnik

  Drewno w łazience

  Drewno egzotyczne odporne na zawilgocenia i klejone do podłoża tak jak parkiet,pokryte wodoodpornym lakierem ,tworzy powierzchnię wodoodporną .
 9. glazurnik

  płyty azbestowe-co robić?

  Zdaje się że amerykanie już dość dawno temu to udowodnili/szkodliwość azbestu/.Praca przy demontażu azbestu stała się polską specjalnością!!!!
 10. glazurnik

  płyty azbestowe-co robić?

  Jak się podpisało umowę akcesyjną to trzeba dotrzymywać zobowiązań.Władza patrzy jak stołek utrzymać a nie jak dotrzymać zobowiązań,wszystko jedno czy z pielęgniarkami czy z Unią Europejską.
 11. glazurnik

  Drewno w łazience

  Dość często widzę drewno na podłodze w łazienkach,tak jak i drewniane meble łazienkowe.Problemem jest łączenie czyli styk drewna z płytkami.Preferuję silicony ,parkieciarze dają wstawki z korka.
 12. glazurnik

  prysznic czy wanna?

  Przy kilku osobach wstających do zajęć o podobnych godzinach konieczne są dwie łazienki z wc-tami i wanna w tej domowej a prysznic w tej odwiedzanej przez gości.Nie przestępujemy z nogi na nogę w kolejce pod drzwiami,goście nie oglądają co trzymamy na półkach.Wszyscy domownicy zdąrzą do pracy i zajęć z wyschniętymi włosami.
 13. glazurnik

  Murek-barek z cegieł

  Przy stropie drewnianym najlepszym rozwiązaniem będzie murek na konstrukcji szynowej z karton gipsu,obłożonym płytkami klinkierowymi.Budowany tak jak w opisie złotej rączki będzie stabilny.Zamiast karton gipsu dobre będą też płyty Osb.
 14. glazurnik

  Z czego blat??????

  Niektóre preparaty wchodzą w reakcję z wodą.Wielokrotne mycie powierzchni pozbawia ochrony i trzeba zabezpieczać od nowa.
 15. glazurnik

  Zaciekający balkon

  Można to naprawić stosując taśmę Mapeband na styku ściany i powierzchni balkonu.Taśmę trzeba przykryć płytkami.
×