Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Asiek

Uczestnik
 • Posty

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O Asiek

 • Ranga
  Początkujący
 1. Burmistrz zaskarżył wykonanie planu bo Podobno architekt nie zaznaczył drogi która kiedyś w przyszłości ma tu powstać, Ale to informacje tylko telefoniczne więc lepiej jak poproszę o pisemne wyjaśnienie.
 2. Tak, teren jest objęty obowiązkiem sporządzenia planu i od kilku lat jest on uchwalany. Z tego co sie orientuje gmina ma na to 2 lata, które minęły już dawno. Pozostaje mi złożenie pisma do gminy z prośbą o wyjaśnienie dlaczego do dziś dnia sprawa moich warunków jest zawieszona. Może to coś pomoże... Dziękuje za pomoc.
 3. Witam, Potrzebuje pomocy ponieważ już nie wiem co robić i jak rozmawiać z urzędnikami. W 2007 raku złożyłam do gminy Konstancin o ustalenie indywidualnych warunków zabudowy dla mojej działki. w odpowiedzi urząd zawiesił postępowanie do czasu uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania. Więc... od 05 lutego 2007 czekam na plan którego ciągle nie ma. Rok temu dowiedziałam sie że plan został wkońcu uchwalony ale jednocześnie zaskarżony prze naszego burmistrza... i od tamtej pory nic sie już nie dzieje. Jak długo gmina może zmuszać mnie do czekania? Co w tej sprawie mogę zrobić? Oczywiście działka jest budowlana stoi już na niej mały dom, w koło także są zabudowy.
×