Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

jerk1

Uczestnik
 • Posty

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez jerk1

 1. Witam wszystkich. Czy ktoś wie jak i gdzie można ocenić jakość zakupionego węgla. Kupuję w pobliskim składzie ale nie jestem przekonany czy właściciel do końca jest uczciwy, parę lat temu też sprzedał mi bardzo słaby jakościowo i po awanturze na swój koszt wyniósł mi go z piwnicy i wymienił na inny. A teraz też nawy zakup wydaje mi się niepełnowartościowy. Zapłaciłem za orzech 670zł i jest on z dużymi bryłami, tak jakby niesortowany i pali się słabo zostawiając po spaleniu taką spieczoną, wypaloną lekką bryłę gdy jej wcześniej nie porozbijam. Czekam na rady i pomysły. Pozdrawiam
 2. A może tak, na dechy czarna folia, na folię metalowa siatka, na nią siatka plastikowa od ociepleń to wszystko pokryte klejem elastycznym, na to po wyschnięciu klej też elastyczny z zatopioną matą grzewczą ele. i płytki? Proszę o opinię
 3. No właśnie- co na dechy najpierw i co dalej - czy konieczna wylewka ok 5cm czy może ??? jeszcze z tydzień mam czas, potem trzeba będzie coś wybrać.
 4. Wita. Mam problem- jak wykonać ogrzewanie elek. na starej podłodze z desek w pomieszczeniu na piętrze aby nie za bardzo obciążać stropu, nie za dużo podnieść do góry i mieć dobrze izolowaną od dołu, dodam, że zerwanie podłogi nie wchodzi w rachubę. Co najpierw na deski ( są stabilne i zdrowe), co póżniej aby na końcu dać matę elek. w kleju pod płytkami. I również aby mieć pewność, że nie będą po czasie pękać. Pytam się wszędzie i są rózne opinie lecz nie wiem dalej jak to rozwiązać. Pomieszczenie ( kuchnia) o pow 17m2, 3,5x5m. Za wszelką pomoc będe wdzięczny.
 5. Witam. Mam podbny problem, tylko,że ja chcę na dz. budowlanej teraz postawić domek kempingowy nie związany na stałe z gruntem o możliwośći przemieszczania i już mam kłopoty z enionem, nie chcą mi dać się podłączyć do skrzynki która jest już w granicy mojej działki, mogą mi dać przyłącze tylko budowlane z opłata miesięczną ok.54zł + droższy prąd o ok 8gr, ale musiałbym korzystać z tej teryfy non stop aż do chwili wybudowania domu, co może być za kilka dopiero lat. I to jest w/g mnie chore. Zmuszają mnie do kombinacji i kłamstw zamiast normalnie i uczciwie podłączyć , pobierać opłaty a po sezonie letnim umożliwić odcięcie zasilania. Chcę też teraz na działce zrobić wodę , oczyszczalnie ścieków, ogrodzenie i jestem ciekaw czy również tu będę miał jakieś kłopoty?
×
×
 • Utwórz nowe...