Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Aktywni na Forum


Posty wysoko ocenione

Showing content with the highest reputation on 25.03.2020 We wszystkich kategoriach

 1. 2 points
  Nie wiem jaką politykę uprawiasz. Przecież tu już nie chodzi o trening, żeby zagrać mecz, potrzebne są trampki spodenki itd. A u nas boso i z gołą dupą gramy tyle to chyba potrafi ogarnąć nawet laik, że coś nie halo, przeciwnik ma wszystko. Żeby jeść zupę potrzebne studia i gołe ręce, czy łyżka?
 2. 2 points
  Tylko jest mały problem, my się do tego meczu nie przygotowaliśmy, trener przygotował nas jak do meczu o pietruszkę. Gramy z marszu a Chopin stworzył taki marsz. Takie tendencyjne rady smażą rozgoryczeni właściciele hoteli, kurortów, restauracji itd...
 3. 1 point
  Możesz na alledrogo zamówić Nie zapomnij o profilu UD bo jego najlepiej jakbyś przykręcił najpierw i do niego łapał wymiar wieszaków. Laser za wiele tu się nie zda. W zasadzie to nie jest żyłka tylko plecionka ale mówią na to żyłka murarska. Można tez użyć dratwy z braku-laku Jakiej wysokości masz teraz ściankę kolankową? Jeżeli docelowo wyjdzie około 80 cm to ja bym tak zostawił. Jeżeli chciałbyś zrobić tzw ślepą ściankę kolankową to najlepiej już teraz robić. Robisz stelaż z profili i zabudowujesz płytami rg wraz ze skosami. Ciut będzie ściśnięta ale to nie ma większego wpływu. ja ciąłem wełnę szer około 45 cm i takie pasy wełny wkładałem miedzy profile a łączenie wychodziło w środku szerokości profila.
 4. 1 point
  Ja bym dal bliżej ściany kolankowej. Wymiar musisz odmierzać do czerwonej kreski bo tam będzie czoło profila, Ja robiłem i chyba większość tak robi że przykręca skrajne wieszaki na dany wymiar, rozciąga żyłkę murarską od jednego wieszaka do drugiego a potem do żyłki pozostałe wieszaki. w ten sposób uzyskasz równą powierzchnię po przykręceniu płyt rg. Krokwie nie są równe na całej na długości i odmierzając np 10 cm przy każdej krokwi wyjdą Ci potem fale Dunaju. Odstępy daj co 40 cm.
 5. 1 point
  Jakie wszystko ma przeciwnik. Czesi samolotem 5 dni temu ściągają za 0,5 mld największe zakupy od wojny związane z wirusem, Gubernator Nowego Jorku żebrze o maseczki po 7 USD za sztukę ( normalnie kosztowały 90 centów) i nikt mu nie chce sprzedać. Cały świat przygotowany do meczu, tylko my kurła nie przygotowani. NIGDZIE nie ma było tylu maseczek i NIGDZIE nie było tylu respiratorów ile nagle jest potrzebnych. Wszyscy ganiali z gołymi dupami i boso, nim na szybko zaczęli kupować albo odkupować. Riccardo! Dokładnie 13 dni temu, Królik napisał że odwołana tegoroczna forumowa Zimka. Jeszcze 13 dni temu, wciąż tam się myślało z tyłu głowy że może jednak, że się uda, że nie będzie źle. Sytuacja jest tak rozwojowa, że zapominamy jak miesiąc temu zagrożenie wirusem było jakieś takie light-owe! Sam sobie wtedy jeszcze z problemu żartowałem (czego teraz trochę się wstydzę)
 6. 1 point
  O 12.00 dziś Papież Franciszek wezwał do modlitwy : Myśle że warto przynajmniej się solidaryzować, jesli ktoś nie wierzy w moc modlitwy
 7. 0 points
  Dlaczego mącisz w temacie wiary ?
This leaderboard is set to Warszawa/GMT+02:00
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Utwórz nowe...