Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Aktywni na Forum


Posty wysoko ocenione

Showing content with the highest reputation on 20.02.2020 We wszystkich kategoriach

 1. 1 point
  Mój błąd niedopatrzenie. Od początku coś mi ta Bukowina siedzi w głowie
 2. 1 point
  UWAGA!!! KOMUNIKAT ZOSTAJEMY W Białym Dunajcu PENSJONACIE NARÓWNI Marek stanął na wysokości zadania i załatwił. Ukłony Więcej info w pierwszym poście. Ilość miejsc ograniczona więc proszę się decydować w poniedziałek trzeba zebrać zaliczkę aby do wtorku była na koncie pensjonatu. Więcej informacji niebawem Dziękuję za uwagę
 3. 1 point
  Kurde nie mam napisze na priv Super. Miło będzie wreszcie poznać. Daj znać czy zapisywać na listę
 4. 1 point
  wezwanie pisemne o skrócenie lub wycięcie i tak przed zgłoszeniem sprawy do sądu lepiej zrobić - to jest dobrze widziane, bo sad zawsze zachęca do mediacji przed rozprawą. Co do sprawy w sadzie to tu się udało: https://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/845189,usuniecie-drzew-rosnacych-przy-sasiedniej-dzialce.html "Sąd podkreślił, że „nie ulega wątpliwości, że ograniczenie światła słonecznego przez konary drzew oraz to, że konary te zwisają nad sąsiednią działką, dodatkowo stwarzając zagrożenie dla budynków, stanowi naruszenie prawa własności i rodzi roszczenie właściciela o przywrócenie stanu zgodnego z prawem”."
 5. 1 point
  Na pewno się przyda a z pożyczkami to przeważnie tak jak jak pożyczysz to Tobie sie zepsuje i będziesz musiał ją naprawić, a swoje to jest swoje. Ten Bosch z poz nr 1 jest to młotowiertarka linii profesjonalnej więc jak ją kupisz to przeżyje Ciebie bo nie będziesz jej eksploatował zawodowo. Ten Bosch z poz nr 2 to samo tyle że ma większa moc udaru od pierwszej i wymienne futerko na szybkozłącze ale jest o wiele droższy od pierwszego. Natomiast Boscha z poz nr 3 nie polecam, udar ma mocy 1,7 J, już lepiej jakbyś kupił za te pieniądze młotowiertarke udarową np taką z udarem o mocy 4 J https://allegro.pl/oferta/mlot-udarowy-mlotowiertarka-sds-wuber-6biegow-8473103751 Ja na Twoim miejscu zainwestowałbym w lepszą wiertarkę bo częściej będzie ona w użytku aniżeli młotowiertarka, ale jeżeli kupisz narzędzia z linii profesjonalnej to na pewno nie będziesz żałował wydanych pieniążków.
 6. 1 point
 7. 1 point
 8. 0 points
  A już myślałem, że spotkamy się w połowie drogi pomiędzy Bukowiną, a Białym Dunajcem
 9. 0 points
  Hmm.. ja tnę sąsiadowi bez pytania gałęzie co przechodzą na drugą stronę - mam jedlinę do stroików świątecznych.
This leaderboard is set to Warszawa/GMT+02:00
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Utwórz nowe...