Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Aktywni na Forum


Posty wysoko ocenione

Showing content with the highest reputation on 14.02.2020 We wszystkich kategoriach

 1. 1 point
  Ja robię najpierw sufity , potem ścianki i przedścianki .
 2. 1 point
  Wyrównaj to klejem do lica ściany, przecież i tak potem będziesz kładł ocieplenie po całości więc to zakryjesz. Szkoda tylko czasu i roboty na ścieranie i wyrównywanie styropianu, no chyba że styropian wystaje poza lico ściany tow tedy trza szlifować. Bardzo dobry efekt przy szlifowaniu daje połączenie szlifierki kątowej z tarcza listkową 40 -60 ziarnistości.
 3. 1 point
  O ile drzwi ale wewnętrzne można montować tylko na piankę to pisanie o montażu okien tylko na piankę jest jakąś chora kpiną. Żaden montażysta nie zamontuje okna tylko na piankę, albo na dyble albo na kotwy. Nie ma obawy, ścianka pustaka zewnętrzna jest na tyle szeroka od otworów że spokojnie dybel będzie dobrze trzymał.
 4. 1 point
  Mówisz i masz Nie tylko przeszlifujesz, ale również....Sam zobacz.
 5. 1 point
  To nie ma nic wspólnego z "trzymaniem się". Trzymanie, bardzo dobre zresztą, zapewnia pianka (na wsi miałem zawsze problemy z mocowaniem futryny drzwi wejściowych i najtęższe kołki z czasem wypadały, a dopiero pianka załatwiła sprawę na amen). Pianka natomiast ma jedną, zasadniczą wadę. Daje się ją bardzo łatwo przecięć nożem i takie okno np. złodziej mógłby okroić i wyjąć bezproblemowo w całości. A mocowania takie cuś uniemożliwiają. Dlatego kotwice są bardzo dobrym rozwiązaniem, bo wspólnie z pianką załatwiają i mocowanie, i bezpieczeństwo.
 6. 1 point
  Rozpatrywanie filtrów bez wiedzy o składzie i zanieczyszczeniach wody jest, delikatnie mówiąc, przedwczesne.
This leaderboard is set to Warszawa/GMT+01:00
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Utwórz nowe...