Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Aktywni na Forum


Posty wysoko ocenione

Showing content with the highest reputation on 23.12.2019 We wszystkich kategoriach

 1. 3 points
  Dzień dobry Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Wam radości, bliskości, ciepełka w sercach, odpoczynku od codzienności, a Nowy Rok niech przyniesie spełnienie wszystkich planów i oczekiwań! Pozdrawiam Marcin Szymanik
 2. 1 point
 3. 1 point
 4. 1 point
  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia, dużo uśmiechu na twarzy, miłości, radości, szczęścia oraz wrażliwości.
 5. 1 point
  Pomyślności wszelakiej bez bólu głowy! Wesołych Świąt!
 6. 1 point
  Tak Moi Drodzy. Kolejny rok wytrzymaliśmy ze sobą , a nawet Nasze Forumowe Grono powiększyło się. Widocznie jesteśmy tu na dobre i na złe. Skoro tak, życzę Wam dużo spokoju i ciepła. Topory wojenne zakopujemy i zapominamy, gdzie to było i kiedy? , podajemy sobie ręce i mocno ściskamy. CI, którzy nie dokończyli budowy Swojego wymarzonego domu, niech dokończą bez wysiłku po Nowym Roku. Ci którzy jeszcze nie zaczęli, niech podejmą najlepszą decyzję, wybiorą projekt wymarzonego domu i tanio go wybudują. I tak to się toczy - od budowy - do budowy, od remontu do remontu . Nie zapomnijcie podzielić się wrażeniami i doświadczeniem.
 7. 1 point
  Większość rys to prawdopodobnie efekt złego wykonania połączenia ścian nośnych z działowymi oraz zaszpachlowania połączeń płyt g-k z innymi elementami zwykłą masą szpachlową. To raczej nie są groźne rzeczy. Niepokojąca jest za to rysa na ścianie nośnej oraz te pęknięcia przy oknach. To powinien na miejscu ocenić niezależny konstruktor.
 8. 1 point
  Wszystkim życzę udanych spotkań oraz rozmów przy świątecznym stole, pod drzewkiem fajnej zawartości w otrzymanej torbie a przede wszystkim dobrej opieki od małego Dzieciątka. Udanych i spokojnych świat.
This leaderboard is set to Warszawa/GMT+02:00
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Utwórz nowe...