Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Aktywni na Forum


Posty wysoko ocenione

Showing content with the highest reputation on 02.11.2019 We wszystkich kategoriach

 1. 1 point
 2. 1 point
  Jak nie było rozdzielności majątkowej przy zwykłej firmie na osobę fizyczną, to zona jeszcze męża-partacza zamorduje. Bo komornik będzie ściągał odszkodowanie z majątku wspólnego, w tym z zarobków żony.
 3. 1 point
  To chyba gościnne występy Henia. Na długo masz jeszcze tego banana że musisz pod przykryciem występować ?.
 4. 1 point
  Cześć, pimis. jeśli chcesz zrobić samemu, to rób. Zacznij od rysunku. Sam zrób rysunki - projekt - gdzie co ma być, gdzie gniazdka, gdzie rolety, gdzie światło. Zanim zaczniesz robić bruzdy i kłaść kable, wrzuć te rysunki tu na forum, popatrzymy, czepniemy się tu i ówdzie, podyskutujemy. Ne pewno coś doradzimy. Tylko nie licz, że ktoś coś zrobi za ciebie. Walcz. :)
 5. 1 point
  Bo w końcu zacznę Ci odpisywać za brak szacunku, ile razy można prosić abyś się nie spieszył i pisał zrozumiale? O co chodzi Ci w tym zdaniu???????!!!!!!!!!!!!!!! Napisz to zrozumiale o co chodzi, jakie odpływy DO Z działki do rowu? Pytałem wcześniej i nie otrzymałem odpowiedzi.
 6. 1 point
  Już kilka lat temu jet taki podatek wprowadzony i jak na razie jest obowiązujący w niektórych gminach w całej Polsce, ale jeżeli ktoś ma zbiornik do zbierania deszczówki taka osoba podatku nie płaci. Natomiast używanie wody z wodociągu do podlewania ogródków czy trawników już jest w pewnych rejonach Polski ograniczone a nawet zabronione więc posiadanie zbiorników na deszczówkę jest bardzo uzasadnione i opłacalne oczywiście dla tych którzy używają wody do w/w celów. Alternatywą dla tych którym nie chce się bawić w zbiorniki na deszczówkę jest własna studnia na działce i wcale nie musi ona byc wiercona na kilkadziesiąt metrów, wystarczy gdy dokopiemy się czy dowiercimy do wód podskórnych.
 7. 1 point
  Jest to bałamutne stwierdzenie bo napisane zbyt ogólnikowo. Jeżeli ktoś ma 2-4 ar trawnika to taka inwestycja będzie zwracać sie wieki, natomiast jak ktoś ma dużej powierzchni trawnik i w dodatku jeszcze jakiś ogródek warzywny to taka inwestycja jest strzałem w dziesiątkę i taka osoba nie musi czekać kilkadziesiąt lat aby koszt inwestycji sie zwrócił. Natomiast co do samej ceny wody za m3 to redaktor z BD piszący ten artykuł zapomniał że jeszcze w większości dolicza się cenę ścieków, no chyba że ktoś ma pod-licznik ale to już osobny temat bo nie każdy może takie pod-licznik posiadać. I jako ciekawostkę dodam, że zbiornik o poj 1 m3 przy średnio ulewnym deszczu zapełnia się z dachu o powierzchni 70 m2 w ciągu około godziny. Z całym szacunkiem ale redaktor nie ma nawet zielonego pojęcia o tym o czym pisze, skoro uważa że wykonanie własnego ujęcia wody studni będzie tańsze od wykonania/wkopania zbiornika 2-4 m3 w ziemię. Miasto czy gmina ma to w pompie czy Ty będziesz zbierał deszczówkę czy nie, ba nawet im nie na rękę abyś zbierał deszczówkę bo wtedy nie będą mogli ściągnąć z Ciebie podatku od terenów utwardzonych i dachu.
 8. 1 point
  A czy z katalogowym nie trzeba udać się do architekta? Niejeden inwestor z katalogowym też się wkopał przy wykonywaniu adaptacji. To było trzeba podziękować takiemu architektowi za współprace i udać się do innego. I nie zwalaj winy na kogoś bo trzeba było się przejść po kilku architektach i przeprowadzić rozmowy wstępne. Nie wierzę, że po takiej rozmowie nie wyczuje się fachowca od partacza.
 9. 0 points
  Nic nie wiesz, ale kłapiesz...typowe...
 10. 0 points
  Ruski mafiozo zwiedza Luwr .............chodzi , zwiedza ....ogląda ....w pewnym momencie tak stanął , zamyślił się ...i na głos rzecze ...,Tiaaa....ładnie , ładnie ..skromnie ...ale ładnie ..''
This leaderboard is set to Warszawa/GMT+01:00
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Utwórz nowe...