Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Aktywni na Forum


Posty wysoko ocenione

Showing content with the highest reputation on 31.10.2019 We wszystkich kategoriach

 1. 2 points
  Problemu nie ma bo to Ty coś nie zrozumiałeś coś przekręciłeś i zacząłeś wywijać tą szabelką A jeśli już to problemem jesteś właśnie Ty, bo kto chciał to napisał co sądzi o tej inwestycji, a Ty usiłujesz wszystkich przekabacić na swój sposób postrzegania rzeczywistości. Tym samym zaprzeczając własnym głoszonym poglądom i odmawiając prawa innym do ich własnej subiektywnej oceny. Bo przecież wszystko jest subiektywne i nie to jest ładne co ładne, ale to co się komu podoba. Dodam że nikt tu z dyskutujących nie wydał oświadczenia że jest specjalistą, wyrocznią czy autorytetem w poruszanych tematach.
 2. 1 point
  na elektrodzie to zostanie zjechany, że ma czelność dotknąć przewodu bez świadectwa SEP
 3. 1 point
  Dzień dobry, nasza rekomendacja to jastrych na gruncie (grub. jastrychu 8 cm + siatka stalowa). Można wykonać podkład z keramzytu izolacyjnego. Jastrych można wykonać na dwa sposoby: gotowy weber.floor RAPID (https://www.pl.weber/systemy-podlogowe/jastrychy-cementowe/weberfloor-rapid) lub z miksokreta ze spoiwem weberfloor FIBROCEM (https://www.pl.weber/systemy-podlogowe/jastrychy-cementowe/weberfloor-fibrocem). Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://www.pl.weber/garaz-przydomowy W przypadku pytań, zachęcamy do kontaktu. Pozdrawiamy!
 4. 1 point
  Nie mogłem się powstrzymać, żeby nie pokazać. Jeśli zaśmieciłem, poproszę moderatora aby posprzątał, ale kiedy oglądałem zaraz pomyślałem o Tobie i Twoich pracach.
This leaderboard is set to Warszawa/GMT+01:00
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Utwórz nowe...