Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Aktywni na Forum


Posty wysoko ocenione

Showing content with the highest reputation on 23.10.2019 We wszystkich kategoriach

 1. 3 points
  Trochę prostując. Ostatnie dwie Letki odbyły się tylko dzięki Michałowi. Także ich "bezawaryjny" przebieg zawdzięczamy tylko Michałowi. Michał zawsze pomaga (od zawsze) przy organizacji każdej naszej imprezie - zawsze można na Niego liczyć. Ps. Faktycznie był jeden "zgrzyt" - na ostatniej Letce Michał (najprawdopodobniej w zmowie i wspólnie) z Busterem spalili opakowanie do kieliszków. .
 2. 3 points
  Nie znam Ciebie (chyba) ale znam Michała. Tak,masz absolutną rację pisząc że najłatwiej byle nic nie robić i się broń Boże nie spocić. I jeszcze "przygadać" Czy wiesz że na ostatnią Letkę Michał jako jeden z organizatorów wyłożył własne pieniądze i nie chciał słyszeć o ich zwrocie od uczestników zlotu.
 3. 1 point
  ja płaciłem za moja PC 3000 zl w ramach dotacji OZE z UG i to jest taki troche mercedes bo cena rynkowa to kosmos i pewno bym takiej nie wybrał sam a tak była wybrana z przetargu. Obecnie można kupić fajne pompy taniej https://allegro.pl/oferta/pompa-ciepla-c-w-u-egeo-z-zasobnikiem-270-l-8608101382 Obecnie u mnie koszt cuw bez limitu przy mnie i córce nastolatce wychodzi latem 12 zł/miesiąc a w zimie okolo 30 zł
 4. 1 point
 5. 1 point
  Dzień dobry. Produkujemy blachodachówkę płaską o nazwie IRYD w trzech rodzajach powłok zabezpieczających: PURMAX 40um, PURLAK 50um, PURMAT 50um. PURMAX to połączenie dwóch warstw poliestru+poliuretanu. Występuje ona w czterech kolorach: cegła, brąz, czerń oraz ciemny grafit i jest to połączenie 25 µm powłoki poliestrowej na 15 µm warstwie poliuretanu. Na taki rodzaj powłoki udzielana jest 20-letnia gwarancja producenta. PURLAK i PURMAT to powłoki poliuretanowe z grubą 50-mikronową warstwą lakieru poliuretanowego, co chroni pokrycie nie tylko przed korozją ale również przed szkodliwym działaniem promieniowania UV. Występuje w 6 kolorach - PURLAK i 7 kolorach PURMAT. Udzielana jest 30-letnia gwarancja na te powłoki. Swoim nowatorskim kształtem doskonale wpisuje się w nowoczesną i przemysłową zabudowę. Prosta i szybka w montażu. Ekonomiczna, do koniecznego minimum ograniczona ilość odpadów. Poniżej dostępna kolorystyka: . Realizacje:
 6. 1 point
  Taka możliwa sytuacja. Spada kometa wprost na Półwysep Arabski, wybuchają wulkany i roztapiają zamówioną epokę lodowcową, a woda zalewa pola naftowe. Następuje poza tym zmartwychwstanie dinozaurów i nastanie wreszcie koniec pisania o głodnych kawałkach.
This leaderboard is set to Warszawa/GMT+01:00
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Utwórz nowe...