Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Aktywni na Forum


Posty wysoko ocenione

Showing content with the highest reputation on 09.10.2019 We wszystkich kategoriach

 1. 2 points
  Twoje wysokie mniemanie o sobie wprawia mnie w zachwyt.....że też jeszcze ewolucja nie zdecydowała o Twoim losie....masz dużo szczęścia ... Z narcyzmu można się leczyć ... Widzisz ....ja żyję na tym świecie już kilka dekad a dalej niewiele wiem , nie tyle ile bym chciał wiedzieć ...a Ty masz ten luksus że że wiesz ....jak mniemam wszystko wiesz ......
 2. 2 points
  Bo jak widzisz krytykowanie co niektórych podnieca szczególnie gdy krytykuje sie obcych ludzi. Pisałem i pytałem czy w kilku artykułach o wybudowaniu domów przez naszych forumowiczów a opisywanych na łamach portalu BD były jakieś negatywne opinie czy słowa krytyki, nie otrzymałem odpowiedzi z prostego powodu bo prawda w oczy kole, znajomych nie wypada krytykować.
 3. 2 points
  Pani Irena pisze że chce się cieszyć domem jak najdłużej, podejrzewam że po przeczytaniu tego tematu szybko jej ta radość minie.
 4. 2 points
  Akceptacja czyichś wyborów ewidentnie sprawia Ci ból .. Nieakceptowanie czyichś wyborów zdaje się być u Ciebie standardem .. Ty wiesz lepiej . Skąd jesteś pewna że ci starsi Państwo nie ciułali przez całe życie na ten dom , taki jaki sobie wymarzyli??i się ,,dorobili'' ,,dorobkiewicze''
 5. 1 point
  No jak to jaki sens? żeby pokazać jakim to się jest "Państwem", dorobkiewicze tak mają, ma być dworek bo wygląda bogato.
 6. 1 point
  Dzień dobry, Idealnym produktem na tego typu obiekt będzie blacha trapezowa, którą łatwo i szybko można zamontować na dachu. Polecam produkty Blachy Pruszyński. Przegląd dostępnych profili trapezowych dostępny w linku: https://pruszynski.com.pl/blachy-trapezowe-profile-dachowe.php W przypadku blachy trapezowej nie jest wymagane pełne deskowanie, a podstawą jest prawidłowe wykonanie podkonstrukcji z łat i kontrłat. Dobrym żródłem wiedzy dotyczącym montażu jest instrukcja montażu dostępna na stronie firmowej: https://pruszynski.com.pl/download.php?file=e7abf9191535.pdf
 7. 0 points
  Przytulne według ciebie to jak jest banalnie standardowe, bez pomysłu i wyglądające stosownie jak dla ludzi w tym wieku, jak się to u nas przyjęło uważać. Takie też jest to wnętrze, może tak właśnie powinno być. Ale nie musi, sam znam ludzi mających większe ambicje estetyczne i nie obnoszą się z nimi po mediach.
 8. 0 points
  A ja jestem pewien, że Ty przesadzasz... Pewnie z homoseksualizmu też... podobno... A to już jest hejt! To wiesz ze swoich odczuć?
This leaderboard is set to Warszawa/GMT+02:00
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Utwórz nowe...