Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Aktywni na Forum


Posty wysoko ocenione

Showing content with the highest reputation on 21.05.2019 w Posty

 1. 1 point
  Hmmm... zapach, powiadasz... Kratka ściekowa w podłodze - to dobry i sprawdzony wynalazek, ale, niestety ludzie z niego rezygnują na rzecz podłączania odpływu z wanny "na krótko" wierząc, że nic się nie stanie z np. wężem od pralki, czy wężykiem od spłuczki w sedesie...
 2. 1 point
  Ja to bym dał teściowej, a Ty masz komu ją DAĆ? W domu bym nie trzymał, zawsze przyjdzie ktoś z dziećmi, albo z piskiem i kłopot gotowy, po co mi to.
 3. 1 point
  O, przestało lać. RainGarden właśnie teraz na świeżo wygląda tak: :=:=:=:=: BTW kupiłem roślinkę o nazwie równie niepokojącej, co jej właściwości: difenbachię. Zastanawiam się czy ją sadzić, bo podobno jest trująca. Prawda to? Czy jest groźna? Difenbachia to to polamiste cudo w doniczce obok kamienia. Do tego nie jest mrozoodporna. Ale co zrobić - złapałem bo stała przy kasie.
 4. 1 point
  RainBrainGarden aktualizacja Działa! Po ostatnich ulewach wody uzbierało się tyle, że ho-ho, a potem mijają niecałe dwie doby i woda opada. Dziś znowu leje i to uczciwie. Efekt? Rain Garden stoi wodą! A oto fotosy. Dziś, teraz: Niestety nie zdążyłem zrobić dziś rano fotografii RainBrainGardenu, a szkoda, bo było ciekawie: z jeziorka pozostała tylko mokra błotnista plama w najgłębszym miejscu czyli w obszarze paproci. Mam jedynie zdjęcia, jakie zrobiłem dzień po ustaniu ostatnich ulew:
 5. 1 point
  Zamierzać wymienić karnisze w moim mieszkaniu, na co zwrócić szczególną uwagę przy jego wyborze?
 6. 1 point
  Jeżeli będziesz chciał mieć firankę i zasłonę, proponuję wybrać karnisz podwójny lub zamocować szynę(Aluminiową lub plastikową ). Pozdrawiam
 7. 1 point
  Musisz pamiętać ,że jeżeli okno ma szerokość powyżej 2,20 m, należy podeprzeć karnisz dodatkowym wspornikiem w środku jego długości.
This leaderboard is set to Warszawa/GMT+02:00
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Utwórz nowe...