Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Aktywni na Forum


Posty wysoko ocenione

Showing content with the highest reputation on 21.05.2019 We wszystkich kategoriach

 1. 1 point
  Hmmm... zapach, powiadasz... Kratka ściekowa w podłodze - to dobry i sprawdzony wynalazek, ale, niestety ludzie z niego rezygnują na rzecz podłączania odpływu z wanny "na krótko" wierząc, że nic się nie stanie z np. wężem od pralki, czy wężykiem od spłuczki w sedesie...
 2. 1 point
  Ja to bym dał teściowej, a Ty masz komu ją DAĆ? W domu bym nie trzymał, zawsze przyjdzie ktoś z dziećmi, albo z piskiem i kłopot gotowy, po co mi to.
 3. 1 point
  O, przestało lać. RainGarden właśnie teraz na świeżo wygląda tak: :=:=:=:=: BTW kupiłem roślinkę o nazwie równie niepokojącej, co jej właściwości: difenbachię. Zastanawiam się czy ją sadzić, bo podobno jest trująca. Prawda to? Czy jest groźna? Difenbachia to to polamiste cudo w doniczce obok kamienia. Do tego nie jest mrozoodporna. Ale co zrobić - złapałem bo stała przy kasie.
 4. 1 point
  RainBrainGarden aktualizacja Działa! Po ostatnich ulewach wody uzbierało się tyle, że ho-ho, a potem mijają niecałe dwie doby i woda opada. Dziś znowu leje i to uczciwie. Efekt? Rain Garden stoi wodą! A oto fotosy. Dziś, teraz: Niestety nie zdążyłem zrobić dziś rano fotografii RainBrainGardenu, a szkoda, bo było ciekawie: z jeziorka pozostała tylko mokra błotnista plama w najgłębszym miejscu czyli w obszarze paproci. Mam jedynie zdjęcia, jakie zrobiłem dzień po ustaniu ostatnich ulew:
 5. 1 point
  Zamierzać wymienić karnisze w moim mieszkaniu, na co zwrócić szczególną uwagę przy jego wyborze?
 6. 1 point
  Jeżeli będziesz chciał mieć firankę i zasłonę, proponuję wybrać karnisz podwójny lub zamocować szynę(Aluminiową lub plastikową ). Pozdrawiam
 7. 1 point
  Musisz pamiętać ,że jeżeli okno ma szerokość powyżej 2,20 m, należy podeprzeć karnisz dodatkowym wspornikiem w środku jego długości.
This leaderboard is set to Warszawa/GMT+02:00
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Utwórz nowe...