Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Aktywni na Forum


Posty wysoko ocenione

Showing content with the highest reputation on 16.02.2019 We wszystkich kategoriach

 1. 1 point
 2. 1 point
 3. 1 point
  Do suszenia ręczników nie potrzeba grzać niewiadomo jak, ja mam wpiętą drabinkę w rozdzielacz jako osobny obieg i tez będzie piec gazowy. Uważam, ze będzie to dobrze działąć - w końcu na drabince suszysz ręczniki kąpielowe a ile razy w ciągu dnia bierzesz kąpiel, że masz obawy czy wyschną pomiędzy kąpielami ręczniki ?
 4. 1 point
  Jest na etapie projektowania ale dlaczego nie? Płyta musi miec 25cm i szkoda mi przy takiej grubości nie wsadzić w nią rur. Z problemów z rurami w płycie pamiętam tylko wątek o tym, że ktoś miał rury na dolnym zbrojeniu i mu ściany popękały jak za dużą temperaturę na początku sezonu mu piec wrzucał. Eliminuje też ilość ekip o wylewkarzy czyli odpada mi czekanie na nich. Gdzieś tam w w Szwecji czy Niemczech rury w płycie są bardzo popularne, dlaczego u nas nie? Oni tam (de) mają przecież fisia na punkcie bezpieczeństwa, nie stosowali by takich rozwiązań gdyby mieli co do nich wątpliwości.
 5. 1 point
  Jeśli jest MPZP to w opisie będą dokładnie określone warunki zabudowy i ich przeznaczenie.
 6. 1 point
  Funkcja mieszkaniowa jest jak widać na drugim miejscu, więc pewnie tak . Więcej informacji uzyskasz w swoim urzędzie gdzie wydano wz/mpzp.
This leaderboard is set to Warszawa/GMT+01:00
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Utwórz nowe...