Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Aktywni na Forum


Posty wysoko ocenione

Showing content with the highest reputation on 30.01.2019 We wszystkich kategoriach

 1. 1 point
  Ekspres w zasadzie służy do przygotowania espresso - w ściśle określonych warunkach (ilość wody, ilość kawy, temperatura, ciśnienie, czas ekstrakcji). Pozostałe urządzenia, zaparzaczki/kawiarki grawitacyjne i przelewowe, służą do przygotowania kawy. Można też delektować się "plujką". Ale zawsze powinniśmy otrzymać do konsumpcji napój podobny do miłości - kawa ma być gorąca, mocna i nie za słodka. Ps. Zawsze powinno się mielić kawę bezpośrednio przed zaparzeniem - puryści mówią, że młynek powinien być ręczny .
 2. 1 point
  Jeżeli architekt był autorem całości dokumentacji, czyli nie tylko projektu samego budynku ale również planu zagospodarowania działki to należy uznać, że cała koncepcja jest jego autorstwa. Pytanie czy dołączył do projektu zgodę na dokonywanie zmian i w jakim zakresie? Jeżeli nie, to pozostaje uzgodnić z nim czy sam dokona stosownych zmian, czy udzieli zgody na dokonanie ich przez innego projektanta.
 3. 1 point
  To się nie uda... ale możesz te górki zeszlifować, całość pomalować i udawać, że nic nie widać, nie pokazywać wady palcem i...przyzwyczaić się... do następnego malowania
 4. 1 point
  @mhtyl - po co się tak unosisz?? Czytanie ze zrozumieniem się kłania...chaton w swoim poście wyraźnie pisze, że oddała do projektanta wariant 1, ale jeszcze myśli czy nie zmienić na wariant 2 zresztą, jak spojrzysz na te oba rzuty, to od razu widać, ze to nie może być rzut poddasza i to w domu z dachem czterospadowym....wstyd...
 5. 1 point
  Ewidentny brak wentylacji ..
 6. 0 points
 7. 0 points
  "Życie jako śmiertelna choroba przenoszona droga płciową"...
 8. 0 points
  Tak spojrzałem na tytuł tego wątku Tragedia.... Ścianka działowa 10cm Suprema ? i zastanowiłem się - dlaczego tragedia ???
This leaderboard is set to Warszawa/GMT+02:00
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?

  Sign Up
×
×
 • Utwórz nowe...