Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Aktywni na Forum


Posty wysoko ocenione

Showing content with the highest reputation on 29.12.2018 We wszystkich kategoriach

 1. 3 points
  I jeszcze dodatkowo wytwórcy dobrze na tym zarobią... I ja mam w to uwierzyć? Kreatywna księgowość robiona pod rok wyborczy. Adam M.
 2. 2 points
  gawel - nie wlicza się taras naziemny (na wiki masz normę). Moja odpowiedz była sarkastyczna (tak, wiem, znów zapomniałam o emotikonce), bo jak można radzić cokolwiek, skoro autor nawet nie pokazał projektu? Niedługo prośby o pomoc na tym forum ograniczą się: "Mam problem, co robić?". Bo przecież wszyscy powinni wiedzieć o co chodzi. Więc po co marnować czas na omówienie problemu? Na przedstawienie własnych pomysłów czy chociaż sugestii na jego rozwiązanie i zapytanie co inni na ten temat sadzą? To już któryś forumowicz z rzędu, któremu wydaje się, że jesteśmy jasnowidzami.
 3. 1 point
  My nie mamy tylu informacji, które ma/miał znajomy!!! Zadaliśmy ci kupę pytań na które nie odpowiadasz! Jeśli nie odpowiesz na pytania, nie wrzucisz paru zdjęć bo z jakiegoś powodu nie chcesz czy nie możesz, to napisz do jasnowidza Macieja, on ci pomoże... A poza tym - przed opublikowaniem postu, przeczytaj go i popraw literówki i używaj polskich liter - okażesz tym nieco szacunku dla nas - userów tego foruma.
 4. 1 point
 5. 1 point
  W ten sposób belki będą wzmocnione ale na rozciąganie. Jedź do hurtowni stali,weź taki płaskownik, postaw go tak jak ma być przykręcony do belki i zobacz jaką ma tzw strzałkę ugięcia.I o tą strzałkę ugięcia płaskownik jeszcze dociąży belkę drewnianą,dognie ją w dół a jeśli nie dognie to i tak nie pomoże.
 6. 0 points
  A czy inne rzeczy wcześniej nie drożały? I to bez podwyżki prądu Na Prima Aprilis
This leaderboard is set to Warszawa/GMT+02:00
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Utwórz nowe...