Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Aktywni na Forum


Posty wysoko ocenione

Showing content with the highest reputation on 18.10.2018 We wszystkich kategoriach

 1. 1 point
  W ramach cyklu filmów „Co tylko chcesz, możesz zrobić z Knauf” pokazujemy nietypowe zastosowanie naszych materiałów budowlanych. Niekonwencjonalne użycie jest możliwe dzięki wyjątkowym cechom i właściwościom naszych materiałów, które testujemy w ekstremalnych warunkach. Inspiracją do najnowszej odsłony kampanii są dzieci. Jak najłatwiej sprawdzić wytrzymałość produktu? Wystarczy dać go do zabawy dzieciom. Podjęliśmy wyzwanie. Zbudowaliśmy zamek z twardej Płyty Knauf Diamant i sprawdziliśmy, czy bez uszczerbku przetrwa oblężenie małych, dzielnych rycerzy. Jak wypadł test? Zapraszamy do oglądania.
 2. 1 point
  Dzień dobry, polecamy krótki artykuł poradnikowy na temat prac wykończeniowych tynkami wewnętrznymi. https://www.pl.weber/prace-wykonczeniowe-na-scianach-wewnetrznych Znajdzie Pan tu instrukcję krok po kroku jak przygotować powierzchnię i który tynk zastosować. Pozdrawiamy!
 3. 1 point
  Zaprawa murarska jest do murowania, a tynkarska do... , no właśnie!!! do tynkowania!!! Jak tego nie robił, to niech pobawi się, popróbuje, w garażu się podszkoli... Że nie wyszło z cekolem, może wyjdzie z zaprawą tynkarską Atlasa, rozrobioną wg opisu na worku... Zakup listwy do tynkowania, tzw prowadzące W6, na plackach zaprawy poustawiaj je PIONOWO w takich odległościach od siebie, abyś po trzech równocześnie mógł zbierać narzucony tynk dwumetrową łatą. Podpowiedzi szukaj u Wujka Google, na youtubie- dasz radę! O gruntowaniu już wiesz... Aaa, i nie kupuj w markecie budowlanym, tylko szukaj hurtowni, lub SKLEPU, SKŁADU budowlanego.
 4. 1 point
  Czcze gadanie, po 10 latach trzeba wymienić na nowe to gdzie ta opłacalność? A co do dofinansowania to tonę papierków i zaświadczeń trzeba dostarczyć nie mając pewności czy dostanie się dofinansowanie więc dziękuje ale postoję. Kolejna bzdura, że energię z fotowoltaniki mamy za darmo, no chyba że panele i instalację dostanie gratis. Minęły prawie dwa lata więc złóż raport co załatwiłeś związku z tym dofinansowaniem.
This leaderboard is set to Warszawa/GMT+01:00
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?

  Sign Up
×