Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Aktywni na Forum


Posty wysoko ocenione

Showing content with the highest reputation on 07.02.2017 We wszystkich kategoriach

 1. 1 point
  Generalnie rozstaw otworów miski to 180 i 230 mm . I większość stelaży posiada dwie pary otworów do zamocowania śrub mocujących miskę. I w zasadzie to musisz mieć miskę przed zabudową stelażu płytą g-k i płytkami by odpowiednio ustalić rozstaw śrub. Moje pytanie do Ciebie. Czy ten stelaż narożnikowy wynika Tobie z takiego umiejscowienia podejść wody i kanalizacji , czy z powodu małej powierzchni. Powiem Tobie że praktycznie raz tylko montowałem zestaw narożny bo klient już taki posiadał. Zawsze jednak jeśli chodzi o montaż w narożniku to kombinowałem z typowym stelażem tylko ewentualnie zamawiałem u ślusarza potrzebne mi do montażu w narożniku elementy. Bo jeśli chodzi o brak miejsca to są w sprzedaży stelaże o szerokości od 60 do 40 cm i zawsze można sobie coś dopasować .
 2. 1 point
  wypadałoby zapytać jaką bramę chcesz kupic/ lub już masz, taka z marketu szczebelkowa, czy z siatki panelowej, czy ktoś ci robi ją na zamówienie ? Brama będzie wyższa od siatki czy raczej siatkę masz wyższą od bramy ? te 3 strony działki na których nie ma bramy można spokojnie grodzić na gotowo, na tej stronie co będzie brama musisz wypoziomować ten kawałek gruntu, tak aby schludnie zlicować bramę z resztą ogrodzenia. Uzbiera się tego z 10m to na takiej powierzchni brama będzie pracować i przydałoby się aby teren był tam wyrównany. Odpowiedz na pytania powyżej to coś poradzimy
 3. 1 point
  Ogrodzenie można robić "na raty", a kolejność nie ma znaczenia, byle bazować na słupkach narożnych. Brama to taka duża "dziura" w płocie z własnymi słupkami dostosowanymi do jej konstrukcji, które bez problemu można połączyć z siatką.
This leaderboard is set to Warszawa/GMT+02:00
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?

  Sign Up
×
×
 • Utwórz nowe...