Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Aktywni na Forum

Posty wysoko ocenione

Showing content with the highest reputation on 29.09.2016 We wszystkich kategoriach

 1. Witam, pozdrawiam, miłego życzę i coś wtrącę... Odnośnie bramy - mam u siebie taką specjalistyczną - na zamówienie - przesuwną. Ma 5.5m samej części głównej - do tego przeciwwaga. Przyjechała do mnie gdzieś z poznańskiego (pół kraju objechała - do świętokrzyskiego). Nie podam nazwy wytwórcy - bo niemal na noże poszło (zamówiłem taką specjalistyczną furtę - na 110 cm szerokości - a dał taką normalną (a ja głupi nie zmierzyłem przy odbiorze i do tego była gdzieś pierdzielnięta na dolnym suwaku - i wózki się w połowie zacinały - też tegom nie sprawdził - miałem na szczęście taki długawy łom, sto
  3 points
 2. W drugiej połowie października przyciąć na około 4 cm. Nie wiem jednak jaka będzie pogoda o tej porze roku. Nie powinno się ciąć mokrej trawy!
  1 point
 3. Proponuję zgłosić sprawę do Inspektora Nadzoru Budowlanego i "podeprzeć się" ekspertyzą kominiarską. Skoro raz na pół roku zarządcy nieruchomości wysyłają kominiarzy by sprawdzić ciąg kominowy, to w tym przypadku, gdy ciągu takiego prawie nie ma, sprawa powinna nabrać rozmachu.
  1 point
 4. Kora może być bardzo drobno zmielona lub w postaci dużych kawałków. Grubość warstwy tez może się znacznie różnić. Przyjmuje się średnio 50L/m2. Pod korę zwykle daje się czarną agrowłókninę, a nie białą. Lepiej kupić korę w centrum ogrodniczym lub w markecie Dom i Ogród (np. Castorama). Są tam zwykle pootwierane worki, aby pokazać frakcje i zawartość domieszek.
  1 point
 5. http://www.geo-kad.pl/jak-dlugo-trwa-podzial-dzialki/ u mnie trwało to około 3 miesiące (2014)
  1 point
 6. Oj, jaki spragniony pochwał Ja też doceniam
  1 point
This leaderboard is set to Warszawa/GMT+01:00
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Utwórz nowe...