Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Aktywni na Forum

Posty wysoko ocenione

Showing content with the highest reputation on 03.11.2014 We wszystkich kategoriach

 1. dla współcześnie budowanego domu o powierzchni 100m2 Przeca to ma prawie 25kW, a najniższa modulacja daje ponad 6kW Przez wiekszość sezonu grzewczego będzie Ci taktował lepiej jak metronom.
  1 point
 2. Cześć. Z błędów podstawowych to odpowietrznik górnej wężownicy w idiotycznym miejscu - jeżeli nie ma zaworu zwrotnego (sprężynowego czy klapowego) to powinien być w najwyższym punkcie. Brak zawyrokowania ciepłego glikolu. Brak śrubunków i zaworu zwrotnego na zaworze termostatycznym mieszającym (powinny być przynajmniej 2 -tak aby w była możliwa ew. wymiana bez drastycznej ingerencji w instalacje). Oczywiście cały stet armaturowy zależy od standardów zazbrojenia obowiązujących na tym przetargu.
  1 point
 3. Stokrotko - jak możesz to zrób foto kotłowni i zestawu. Chciałbym zobaczyć standard zazbrojenia i rodzaj kolektorów. Wracając do tematu dotacji to te "gminne" są najkorzystniejsze dla inwestorów. Aktualnie instaluję kolektory w gminie gdzie cena zestawu tj. 3x kolektor płaski Hewalex +zasobnik CWU 300L to 1400zł. Dodam że nie są to najtańsze (katalogowo) kolektory tego producenta i cena oczywiście obejmuje pełne zazbrojenie kotłowni wraz z dodatkową pompą wspomagającą ładowanie górnej wężownicy zasobnika. Znam osobiście przypadki gdzie ludzie posiadający już kolektory przez kilka
  1 point
This leaderboard is set to Warszawa/GMT+02:00
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Utwórz nowe...