Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Aktywni na Forum

Posty wysoko ocenione

Showing content with the highest reputation on 26.07.2014 We wszystkich kategoriach

 1. Ja zwabiam na piwo do takiego pojemnika plastikowego z daszkiem. Potem je wyrzucam. Dzięki temu mam uzasadnienie dla sporych ilości piwa w zakupach. Z solą jak napisał bajbaga bym uważał. Bardzo źle wpływa na glebę. @bajbaga - wapna nie próbowałem ale jak rozumiem jest to rozwiązanie do obrony pewnych obszarów nie do "niszczenia ślimaków" ?
  1 point
 2. To jest również odpowiedź @mhtyl, To nie jest duże uproszczenie. Udowodnić, że wieniec nie jest potrzebny jest b. trudno. I poza stwierdzeniami, że "będzie Pan zadowolony", itp - trudno będzie o jakieś konkretniejsze wyliczenia statyczne. Swoją drogą chciałbym zobaczyć obliczenia takich wyrostków żelbetowych wpuszczonych w mur, prezentowanych na zdjęciach. Powód wieńczenia ścian murowych jest bardzo prosty - mury nie przenoszą żadnych obciążeń rozciągających czy zginających (właściwie, prawie nie przenoszą - bo znowu zarzucisz mi uproszczenie ). Nie każdy wybudowany źle budynek musi
  1 point
 3. Przydać się przydają, ja już dawno pozbyłbym się mojego dębu (straszny śmieciuch na jesień) gdyby nie to, elektryczne markowe zaczynają się już od 300zł także nie jest to jakiś specjalnie duży wydatek. Bosch około 320zł:
  1 point
This leaderboard is set to Warszawa/GMT+02:00
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Utwórz nowe...