Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Aktywni na Forum

Posty wysoko ocenione

Showing content with the highest reputation on 04.03.2014 We wszystkich kategoriach

 1. No to ja nie wiem. Namieszałeś mi, Retro, i straciłem wiarę.
  1 point
 2. Witaj Pajacyk dawno to przeczytałem tylko jak to ma sie do postu o słupkach ogrodzeniowych.Piszesz nie na temat, bo sie nie znasz, dlatego nadrabiasz obrażaniem innych i myślisz że to śmieszne. Stal ocynkowana dłużej wytrzymuje ale rdzewieje a u ciebie nie .Stal cynkowana nie rdzewieje i co ten twój wykład ma wspólnego ze słupkami chyba tylko to ze jesteście z jednej parafi
  1 point
 3. Witam! Nic nie pokręciłam Warunki Zabudowy może tylko przepisać ten na którego są one wydane a nie gmina.Zgodnie z art. 63 ust. 5 tej ustawy organ, który wydał decyzję o warunkach zabudowy, jest obowiązany, za zgodą strony, na rzecz której decyzja ta została wydana, do przeniesienia tej decyzji na rzecz innej osoby, jeżeli przyjmuje ona wszystkie warunki zawarte w treści tej decyzji .A wydawane są gdy na danym terenie nie ma MPZP.
  1 point
 4. Nadlej betonu i na styku z metalem pomaluj je Kauczukowym Preparatem - Baranek do zabezpieczenia podwozia samochodowego w sprayu. http://www.motochemia.pl/baranek-do-konser...453g-p-281.html Każdy facet znosi jaja ,po schodach .
  1 point
 5. Jak widzę jesteś bajkopisarzem, moncisz ludziom w głowie tak dla jaj, nie umiesz sie wypowiedzieć to obrażasz
  1 point
 6. retrofood skoro nie pomagasz to po co wogóle piszesz w tym temacie? przecież nikt ci nie każe. nie marnuj klawiatury.
  1 point
 7. Retrofood no to czekamy napisz kiedy i dlaczego stal w betonie nie koroduje myślę że nie tylko ja się dowiem ale inni chętnie poczytają. Człowiek uczy się całe życie a i głupi umiera Czekamy
  1 point
This leaderboard is set to Warszawa/GMT+02:00
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Utwórz nowe...