Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Aktywni na Forum


Posty wysoko ocenione

Showing content with the highest reputation on 16.01.2014 We wszystkich kategoriach

 1. 1 point
  Dlatego napisałem Ci abyś zwrócić uwagę na piankę montażową przeznaczona do niskich temperatur. Nic się nie stanie przy takich temperaturach jak na razie są. Spokojnie możesz montować.
 2. 1 point
  Należy zastosować wkład poliuretanowy lub izolator do spłuczek ceramicznych.Pozdrawiam
 3. 1 point
  Oj wiesz - jak najbardziej doceniam Twoje wypowiedzi - i tylko zarozumiałość sprawia że nie dałem im plusa ;) A może to też z obawy że rośnie mi konkurencja A poważnie - miałem nadzieję że Rustin przynajmniej uwierzy w to co piszemy jak trzy różne osoby to samo powtórzy...
 4. 1 point
  finlandia nie chcę się wywyższać ale ja jemu prawie to samo o czym Ty piszesz od kilku postów chcę wyjaśnić, ale widać marny efekt tłumaczenia. Zgadzam się z Twoimi wypowiedziami w tym temacie, ująłeś to bardziej zwięźlej niż ja, ale to może z tego powodu ,że wypowiadałeś się na końcu dyskusji i pewne fakty już miałeś podane na tacy.
 5. 1 point
  Sam chcesz sobie montować okna? Bo tak wnioskuję po pytaniach.. Jeśli znasz poziom wylewek, to narysuj sobie kreskę symbolizującą przyszłą wylewkę i od niej zmierz wysokość otworu. Odejmij luzy, sprawdź czy poziomy okien i drzwi balkonowych trzymają linię (jak nie, to wprowadź odpowiednie korekty do wymiarów). Jak nie wiesz o czym mówię, to - z całym szacunkiem do Twojego zapału- ale raczej poszukaj kogoś, kto już montował okna... Inna sprawa że patrząc na Twoje zdjęcie elewacji ogrodowej ja widzę, że drzwi balkonowe i wejściowe mają różny poziom - tak ok 25cm. Więc nie wiem skąd u Ciebie pojawia się wartość 210.. Ps. Może tak - tak jak myślisz, że drzwi będą montowane na wylewce, to tak samo można przyjąć, że będą montowane okna balkonowe, tylko zadbaj o odizolowanie wylewki od zewnętrznych tarasów.
 6. 1 point
  Jakiś sztuczny problem - na "kołkach" drewnianych prowizorka i finito.
 7. 1 point
  Raczej sytuacja jasna - 8m od ściany z oknem i istniejącego budynku. 7m dla ściany bez okna i istniejacego budynku. dopisałem: Bez problemów postawisz budynek w odległości 3m od granicy, ale ściana bez okien i wykonana jako oddzielenia p.poż (dla granicy z tym budynkiem z "gankiem"). Istnieje też teoretyczna możliwość "przysunięcia" budynku nawet do 1,5m od granicy, dla ściany bez okna i wykonanej jako oddzielenia p.poż.
This leaderboard is set to Warszawa/GMT+02:00
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Utwórz nowe...