Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Aktywni na Forum

Posty wysoko ocenione

Showing content with the highest reputation on 31.08.2013 We wszystkich kategoriach

 1. rebepas Coś sobie kupiłeś... Działkę, zdaje się... Widziały gały co brały? W KW masz służebności, jak masz. (ten słup). Ty trzeźwy byłeś u tego notariusza? (Bo jak u notariusza nie byłeś i działki nie widziałeś to.... mam smutne wieści.) Całą resztę masz tu, na forum, po sto razy. Rusz szukaczkę! I... Przepraszamy Cię za to, ze tam ten słup stoi... Adam M.
  1 point
 2. Plotus Przy kotle na ekogroszek , wykorzystaniu stref grzewczych na CWU możesz się zmieścić na dobe w okolicach 2,5 do 3,5kg Jak nie korzystasz ze stref i mocno się chlapiecie, to może to dojść pod granice 5-7kg Szukaj z palnikiem na miały-groszki 0-32mm, jestes z Warmii, więc u Was często w obiegu jest tzw rusek. Warto mieć palnik, który daje alternatywę, czyli radzi sobie z gorszym paliwem czy może połykac miał węglowy, skoro pracy fizycznej się nie boisz. Na lato, jak chcesz wygode, porządek moim zdaniem najlepiej wychodzi PPC. Dobierz sobie zasobnik CWU ok.300L z podwójną wężownicą, pod
  1 point
 3. Ja swoje maliny prowadzę w ten sposób .....
  1 point
 4. Kilkanaście lat na działce mieliśmy maliny, podlewanie tylko za sprawą deszczu, w czasie późnej jesieni podsypywało się kurzym nawozem. Stare pędy były wycinane, każdego roku pięknie owocowały. Niestety nie pamiętam jaka to odmiana.
  1 point
This leaderboard is set to Warszawa/GMT+02:00
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Utwórz nowe...