Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Aktywni na Forum


Posty wysoko ocenione

Showing content with the highest reputation on 27.05.2013 We wszystkich kategoriach

 1. 1 point
  wiesz tak na po 1 to spuść parę m3 będzie mniej ruda wtedy pobierz próbkę do badania prawdopodobnie nawet będzie się nadawała do celów spożywczych . przechodziłem na gminną bo mnie wnerwiały zacieki na wannie jak dzieciaki kranu nie dokręciły a kawa z niej była ze hohooo . czyli sanepid albo inne laboratorium koszt parę złotych ale wiesz co masz.
 2. 1 point
  Dokładnie, jak napisał poprzednik. Do celów wakacyjnego mycia, należy przygotować się na zacieki na armaturze i nieprzyjemne odczucia podczas mycia. Prawdopodobnie to naturalny, ale przeszkadzający składnik wody, czyli żelazo, może w parze z manganem. Wodę oczywiście warto zbadać, być może jej uzdatnienie nie będzie trudne, choć na pewno musi trochę kosztować...
 3. 1 point
  Jeśli to woda studzienna to prawdopodobnie jest w niej sporo żelaza. I niekoniecznie musi to być rdza z rur. Jeśli nie pijesz takiej wody to raczej nic ci nie będzie, chociaż atrakcje zapachowe i wizualne do najprzyjemniejszych nie należą. Taką wodę da się uzdatnić, ale jeśli jest to tylko problem wakacyjny to chyba szkoda zachodu.
This leaderboard is set to Warszawa/GMT+01:00
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Utwórz nowe...