Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Aktywni na Forum

Posty wysoko ocenione

Showing content with the highest reputation on 14.12.2010 We wszystkich kategoriach

 1. 1 point
 2. hym... Czyż więc u licha są W OGÓLE jakieś rekuperatory warte kupienia?
  1 point
 3. O, dzięki! A może macie jakieś propozycje, odnośnie kolorów? Może np. 3 ściany niebieskie, a jedna wyłożona ciemnymi, np. granatowymi, bądź czarnymi płytkami klinkierowymi? Czy może lepiej zostać przy kremowych ścianach, przy tym jedną wyłożoną płytkami w standardowym kolorze. Co myślicie o tym?
  1 point
 4. Płytki klinkierowe mają też kolory .
  1 point
 5. I cała rodzina była szczęśliwa słuchając zadanego fragmentu symfonii?
  1 point
 6. Jeśli dom jest w budowie lub remoncie,to nic prostszego jak pociągnąć do wybranych pomieszczeń kable głośnikowe i w sufitach zainstalować głośniki włączane indywidualnie w danym pomieszczeniu.Wtedy możemy sobie słuchać czego chcemy z naszej wieży.Można tam nawet podpiąć domofon,byśmy mogli,będąc pod prysznicem,usłyszeć,że ktoś dzwoni. Taka instalacja nie jest zbyt droga.Trochę odpowiednich kabli,przełącznik i głośnik. Widziałem (i słyszałem) taką instalację w domu pewnego muzyka ze znanej śląskiej kapeli.Robi wrażenie.
  1 point
 7. Ponieważ dość często zimą, a szczególnie gdy temperatury ostro spadną, pojawiają się wołania o pomoc, bo ośki w urządzeniach liczących pobieraną energię zaczynają się zacierać, magazyny opału zastraszająco szybko pustoszeją, a włosy dęba stają po obejrzeniu rachunków i drastycznie spada komfort bytowania w tym, co się zbudowało ? postanowiłem przypomnieć w oddzielnym temacie jeden ze sposobów diagnozowania takiego stanu rzeczy. Obrzędy gromniczne! Z rozpoczęciem sezonu grzewczego rusza wentylacja grawitacyjna. Jest napędzana różnicami gęstości (wagi/wyporu) powietrza. Aby zrozumieć co
  1 point
This leaderboard is set to Warszawa/GMT+01:00
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Utwórz nowe...