Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Aktywni na Forum

Posty wysoko ocenione

Showing content with the highest reputation on 12.10.2010 w Posty

 1. Witam, gdyby ktoś był zainteresowany amatorskim wykonaniem amutomatyki domowej w oparciu o sterownik PLC, zapraszam na www.wspin.duu.pl. Wiele w moim systemie jest przerostu formy nad treścią i najzwyklejszych błędów laika - mam jednak nadzieję, że ci, którzy szukają rozwiązań dla siebie, znajdą w moim opisie coś pomocnego. Pozdrawiam!
  1 point
 2. a to sa mebelki (te zielono-czarne ) i wyspa,ktore beda przerobione do mojej kuchni... (moja wyspa bedzie tez 0,5 metra dluzsza ,czyli dl.3 m i szerokosc 1,10/ 1.20 m)
  1 point
 3. Moim zdaniem nie ma prostej odpowiedzi. To zależy jaka jest kuchnia, ile w niej miejsca, jak daleko do pionu kanalizacyjnego i jakie funkcje pełni to pomieszczenie poza funkcją kuchni. Jesli jest to spore pomieszczenie i otwarte na jadalnię to mozna sie z tym pobawić. Ale nie koniecznie na tej wyspie musi byc zlew lub kuchenka. Mogą być to po prostu wolnostojące szafki z blatem, taki jakby bufet. A zlew i kuchenka tradycyjnie pod sciana. Jeśli juz to na wyspie wolałabym kuchenkę niż zlew: mozliwość wspólnego pichcenia, cały spektakl gotowania, podgrzewania, frontem do gosci, domowników. Zlew j
  1 point
 4. Jak sobie liczyłem, to wyszło, że może się zwrócić po 20 latach, ale pewnie wtedyjuż przestaną działać, albo nie będzie tyle słońca co potrzeba - więc uznałem, że to jest nieza bardzo opłacalne i sobie darowałem ten temat. Może za kilka lat wymyślą tańsze i sprawniejsze.
  1 point
This leaderboard is set to Warszawa/GMT+02:00
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Utwórz nowe...