Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

1. Ostatnia godzina
  2. A potem Ci uczciwi ludzie będą spłacać lichwę takim naciągaczom jak Ty, po twoim szyderczym uśmiechu widać że przylazłeś tu aby naciągnąć ludzi.
  3. Pożyczka między poważną osobą w Polsce i jego otoczeniem cześć Szukasz pilnie pożyczki? Lub: ożywić swoją działalność finansową? Aby wyremontować wnętrze Twojego mieszkania; dom; budynek? Wynajmij? Kupujesz samochód? Kredyt na wesele? Rozliczenie długu? Do realizacji projektu? Lub z innych powodów itp. ... Oferta pożyczki między osobami, które mam do dyspozycji, pożyczam od 9000 do 75.000.000 euro z bardzo prostymi warunkami w wysokości 2%. Robię również inwestycje i pożyczki między osobami wszelkiego rodzaju. Oferuję kredyty w krótkim, średnim i długim okresie. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się ze mną bezpośrednio na mój adres e-mail: raimobrun00@gmail.com PS: Ja tylko pożyczam uczciwym ludziom
  4. oferta Kredyt: rolnik, przemysl, nieruchomosci od 9000 do 75.000.000 euro Szukasz srodków na albo zrestartowac swoje dzialania, zarówno dla projektu lub kupic mieszkanie lub z jakiegokolwiek innego powodu; tutaj jest rozwiazanie! -Jestesmy instytucja finansowa, która oferuje kredyty i inwestycje. -Oferujemy prywatne pozyczki, poczawszy od 9000 do 75.000.000 euro nikomu w stanie splacic je z oprocentowaniem 2%. -I udziela pozyczek finansowych hipoteka kredytu, Kredyt Inwestycyjny, Auto kredytu, pozyczki osobiste. Skontaktuj sie z nami, jesli potrzebujesz powazne, wiarygodne i szybkie pozyczki w ciagu 48 godzin. E-mail : raimobrun00@gmail.com PS: Ja tylko pożyczam uczciwym ludziom
  5. oferta Kredyt: rolnik, przemysl, nieruchomosci od 9000 do 75.000.000 euro Szukasz srodków na albo zrestartowac swoje dzialania, zarówno dla projektu lub kupic mieszkanie lub z jakiegokolwiek innego powodu; tutaj jest rozwiazanie! -Jestesmy instytucja finansowa, która oferuje kredyty i inwestycje. -Oferujemy prywatne pozyczki, poczawszy od 9000 do 75.000.000 euro nikomu w stanie splacic je z oprocentowaniem 2%. -I udziela pozyczek finansowych hipoteka kredytu, Kredyt Inwestycyjny, Auto kredytu, pozyczki osobiste. Skontaktuj sie z nami, jesli potrzebujesz powazne, wiarygodne i szybkie pozyczki w ciagu 48 godzin. E-mail : raimobrun00@gmail.com PS: Ja tylko pożyczam uczciwym ludziom
  6. Dzisiaj
  7. To już zależy dla kogo. Sklepowa ma przyrosty, ale dla dostawcy jest ubytek.
  8. Wczoraj
  9. Że część masy wyparowała. Dokładnie tak samo jak w sklepie mięsnym.
  10. Jeżeli po wyjęciu drewno jest lżejsze, znaczy, iż było wilgotne 😎
  11. Wow, super, że można tak! Nie łapię tylko jak interpretować wynik takiego pomiaru. Możesz wyjaśnić? 1. Ważę plasterek, 2. grzeję w 100st przez 1godzinę, znowu ważę. I tu właśnie nie rozumiem: mam różnicę masy. Co ona oznacza?
  12. To wszystko nie ma żadnego sensu, bo nie wiemy co, jak, po co i dlaczego. Próbkę z jednej klepki parkietu może w ten sposób da się pobrać i zmierzyć (chociaż wielkiego sensu w tym nie widzę), ale co nam da taka próbka pobrana np. z belki więźby dachowej? Drewno w formie belki może mieć różną wilgotność w różnych miejscach, jedna próbka niczego nie określi. A z kolei dużo pobranych próbek dużo określi, ale wtedy już nie będzie belki. Dlatego dywagacje odnoszące się do pomiarów lepiej zaczynać od określenia potrzeb. I do potrzeb dobierać wiedzę, sprzęt i metody. I nie startować z motyką do słońca, bo wtedy idiotycznie się wygląda.
  13. Oczywiście że tak było i zapewne nie raz jeszcze będzie, ale jest właśnie małe "ale" każdy z tamtych inwestorów miał wybrany projekt i oczekiwał pomocy przy zmianach albo pokazał kilka projektów i pytał który będzie najlepszy. Tu zadawane pytania co do wyboru projektu trąca lekko spamem, ale mogę się mylić.
  14. Jak zwykle MASZ RACJĘ!!! Aleee... nie wiem czy pamiętasz - nie raz pomagaliśmy wybierać projekty nie jednemu userowi - pokazywaliśmy (nie tylko my Ty i ja...), że lepiej przesunąć ścianę tu i tam, zamienić miejscami ten pokój z tamtym, tu lepiej umieścić kuchnię zamiast pokoju, a łazienkę lepiej tam, a korytarz zrobić szerszy...
  15. Pomiar wagowy jest bezwzględny a tym samym najbardziej miarodajny. Można kilka "plasterków" drewna zważyć, następnie włożyć do piekarnika i przy 100oC przytrzymać przez kilka godzin. Po tym czasie ponownie zważyć i do tego wyniku odnieść się powstałą różnicą masy. Kuchenna waga z podziałką gramową wystarczy.
  16. Szczerze mówiąc, to nie rozumiem - co mają podparcia ścianek cegłami do kalenic, a jeszcze ta kalenicowa... Czym wg ciebie ma być podparta płatew kalenicowa, cegłami, ściankami. Przecież chyba jest jakas konstrukcja tej chaty, i chyba nie na tych pojedynczych cegłach? Nic z tego nie rozumiem, a chciałbym No i zamiast Planu czy Projektu - zamieściłeś Rzut. To za mało. Pokaż coś więcej - Przekrój, elewacje ze dwie.
  17. I będzie: Bo gdy Titanic tonął, to też orkiestra grała Bo gdy Titanic tonął, to też był pełny szpan Dowódca miał do końca koszulę śnieżnobiałą A para szła za parą w tan...
  18. te, defetysta..... zostało parę dni, znajdź sposób na wity..... może po schodach na rękach, ostatni stopień i....... ewentualnie imadło, choć to trochę brutalne i jak samemu to nie obie na raz i wtedy w gips kończyny, do tego i mamy zmodyfikowaną Baru w stylu a wtedy i łajba niepotrzebna....
  19. Bo to takich ludziów już ni ma i się nie robi .... Tak jak po wymieszaniu sryliona wiader kleju pewna inwestorka zapytała mnie czemu nie używam miarki do wody
  20. Super sałatki znajdziecie tutaj, pyszne i dietetyczne https://cotozachoroba.pl/dietetyczne-i-pyszne-salatki-zamiast-obiadu-ktore-zjesz-nawet-po-22-00/ Zawsze robię tą z tuńczyka moje dzieciaki ją uwielbiają.
  21. Załączone zdjęcie z projektu znajduje się w linku. Oprócz tego jest tam napisane, że płatwie podpierają słupy 12x12 oraz ściany zewnętrzne. Na zdjęciu z projektu zaznaczyłem na czerwono problematyczne miejsca. Słupów dodatkowych nie ma i nigdy nie było, oparcie jest na ścianach, budynek ma 12 lat. Chce podeprzeć to tak jak było na ścianach, budynek tyle lat stoi i jest ok, problem czy jest konieczność skuwać trochę wylewkę i dokładać cegły w pionie równo pod płatwiami czy zostawić tak jak jest podparcie "okrakiem"
  22. Oferta pozyczek pomiedzy powazna i uczciwa osoba Zapewniamy pieniadze pozyczki od 6000 € do 75.000.000 euro do wszystkich ludzi w stanie splacic mnie z oprocentowaniem w wysokosci 2% Mozesz splacic od 1 do 35 lat w zaleznosci od kwoty pozyczki. - Pozyczka Finansowanie - Gotowy Nieruchomosci - Pozyczka Hipoteczna - Konsolidacja zadluzenia - Refinansowanie - Pozyczki Prywatne - Kredyty komercyjne - Studenci Gotowe Utkniesz lub zakazac bankowi. Jesli jestes naprawde potrzebujesz, skontaktuj sie ze mna, aby uzyskac wiecej informacji. Skontaktuj sie z nami przez e-mail: raimobrun00@gmail.com PS: Ja tylko pożyczam uczciwym ludziom
  23. Oferta pozyczek pomiedzy powazna i uczciwa osoba Zapewniamy pieniadze pozyczki od 6000 € do 75.000.000 euro do wszystkich ludzi w stanie splacic mnie z oprocentowaniem w wysokosci 2% Mozesz splacic od 1 do 35 lat w zaleznosci od kwoty pozyczki. - Pozyczka Finansowanie - Gotowy Nieruchomosci - Pozyczka Hipoteczna - Konsolidacja zadluzenia - Refinansowanie - Pozyczki Prywatne - Kredyty komercyjne - Studenci Gotowe Utkniesz lub zakazac bankowi. Jesli jestes naprawde potrzebujesz, skontaktuj sie ze mna, aby uzyskac wiecej informacji. Skontaktuj sie z nami przez e-mail: raimobrun00@gmail.com PS: Ja tylko pożyczam uczciwym ludziom
  24. Jeżeli zostały zastosowane wszystkie domowe sposoby udrażniania rur, a kanalizacja nadal nie działa prawidłowo należy wezwać hydraulika z odpowiednim sprzętem do przepychania kanalizacji. Na terenie miasta Łódź polecam usługi przepychania, udrażniania i czyszczenia rur kanalizacyjnych o tu http://hydraulik-awarie.pl/przepychanie-kanalizacji.html
  1. Załaduj więcej aktywności
  • Utwórz nowe...