Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

 1. Ostatnia godzina
 2. No! Zdecydowanie lepiej...ale oczywiście wszystko z "klucza" firm które płacą za takie wpisy (czytaj: reklamują się w budujemydom... ) Może warto chociaż wspomnieć słówko, że między jedną a drugą manufakturą lata świetlne jakości?
 3. Ostry jak ostry ale przede wszystkim prawidłowo naostrzony aby szedł równo a nie po skosie jak to mówią nie robił kiełbasy no i prowadnica też musi być dobra aby nie miała spływów.
 4. Eeeeee tam , łańcuch ostry
 5. Dzisiaj
 6. czyli nie trafiłem.... Masz rączkę, no, no, no....
 7. Zaglądałeś w historię edycji ?
 8. stihlem Potem strugiem elektrycznym . Klientce bardzo zależało na tym aby to nie wyglądało ,, ładnie '' jak z IKEI ..
 9. To trzeba przeciąć na traku z piłą taśmową. Inaczej zbyt duże ryzyko spieprzenia powierzchni. U nas taka usługa kosztuje parę złotych od metra bieżącego, ale trzeba samemu zawieźć okrąglaki.
 10. inspiracja jest,materiału na te mebelki też "od groma" joksie,półwałkii miałeś gotowe czy ciąłeś,jeśli tak to jak?
 11. Cześć. Budujemy taki domek, tylko z piwnicą, na Warmii. Ciekawa jestem jak się mieszka i czy jesteś zadowolony? Podziwiam samodzielność. U nas jeszcze trochę pracy, póki co czekamy na okna.
 12. I znowu warto by było przypomnieć czym jest obrzęd gromniczny. Zainteresowanym polecam wyszukiwarkę forumową. Hasło "obrzęd gromniczny". https://forum.budujemydom.pl/topic/11417-obrzęd-gromniczny-quottymi-ręcamiquot-wykonany/?tab=comments#comment-95829
 13. Mimo wszystko, systemy wentylacji będą zależały od tego, do jakich potrzeb używamy powietrza. Jeśli w lokalu nie ma urządzeń gazowych, to wentylacja nie musi mieć wydajności i sprawności takiej, jaka jest niezbędna przy termie gazowej.
 14. Taka biologia. Ale pięknych włosów nie musi być dużo.
 15. Witajcie, żona ma urodziny niebawem i właśnie sobie wymyśliła, że taki sprzęt chciałaby mieć. Przejrzałem co mają w sklepach i w euro rtv agd jest promocja -30% na lokówko-suszarki babyliss do końca tygodnia, ale jest kilka modeli, więc na co mam zwracać uwagę? Jaki model wybrać?
 16. Organizm ludzki, rośliny i zwierzęta do życia potrzebują tlenu. Wymiana powietrza w pomieszczeniach to jest nasze być albo nie być. Dziwię się Wszystkim, którzy tego nie doceniają czyli lekceważą. Nie poruszam tematu jakości powietrza bo o tym zdążymy się nagadać w kolejnym okresie zimowym.
 17. Strzelam. tysiąc i jeszcze pińcet. Trafiłem?
 18. Powiedziałem cenę , klientka była zadowolona ....jest dobrze ..kasa w kieszeni ..
 19. Wczoraj
 20. Też myślę, że nie było to załatwione formalnie. Dziękuję za pomoc, pozdrawiam
 21. Przeczytałem link. Może nie doczytałem wszystkiego, ale nie zauważyłem norm i wymogów prawnych dot. wentylacji pomieszczeń, a te głównie odnoszą się do kwestii bezpieczeństwa ludzi i są w związku z tym bezsporne. A więc oczywiście komfort płynący z wentylowania pomieszczenia jest ważny, ale zacząłbym od zagrożeń bezdyskusyjnych płynących z braku wentylacji, czy zbyt małej wentylacji (albo zbyt dużej) - nawiewu i wywiewu. Zagrożeń dla życia i bezpieczeństwa osób - ale i bezpieczeństwa samego budynku (np wybuch gazu). Chyba, że zastrzeżemy dyskusję do z góry określonych granic.
 22. W łazience, pralni i garderobie zrobienie wyciągu jest konieczne. Nawiew powietrza mają zaś zapewnić nawiewniki w oknach lub ścianach. Ponadto konieczne są podcięcia albo otwory w drzwiach wewnętrznych, żeby powietrze mogło przepływać od pomieszczeń z nawiewem do tych z wyciągiem. Inaczej wentylacja nie będzie działać. Sam fakt, że w pokojach są okna sprawnej wymiany powietrza nie zapewni.
 23. dałbym wentylacje do pralni i garderoby (ale z jakimś nawiewem do garderoby przynajmniej z korytarza, a do pralni z zewnątrz). Korytarz bym nie wentylował.
 1. Załaduj więcej aktywności
×
×
 • Utwórz nowe...