Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

 1. Dzisiaj
 2. Intencją pytania było czy nakładanie drugiej warstwy w kilka dni po całkowitym wyschnięciu pierwszej ma wogóle sens. Czy takie doklejenie drugiej warstwy tak naprawdę nie osłabia podłoża pod tynk.
 3. I znowu warto byłoby przypomnieć zasadę działania wentylacji grawitacyjnej, kiedy ona ma szanse wentylować, a kiedy nie... Szczególnie na poddaszu, gdzie kominy wentylacyjne mają niewielkie długości.
 4. Z braku laku to i kit dobry Pilarka do cięcia wzdłużnego dużych przekrojów nie za bardzo się nadaje a w dodatku jak drewno suche to prowadnicę trza wodą polewać Musze przyznać, że kawał dobrej roboty odwaliłeś. Czy aby nie będziesz z tego korzystał? bo widzę że ładna woda jest czyli miejscówka jak znalazł na rodzinną imprezkę
 5. Kupiłem dwie nówki fabrycznie ostrzone ale gdybym miał to rżnąć jeszcze raz to powiózłbym do tartaku tak jak Retro pisał
 6. Nie będziesz, bez przesady. Używanie konkretów przez zwyczajnych dyskutantów jest nie tylko dozwolone, ale czasem bywa konieczne. I uwierz, że reklamiarzy da się wyczaić bez błędu. Ty do nich nie należysz.
 7. Zalazłem produkt, który spełnia moje wymagania. Nie będę pisał ani modeli, ani producenta bo jeszcze zostanę posądzony o reklamę. Musiałem zwiększyć budżet, ale przepaść jakościowa jest wielka. Muszę potwierdzić opinie znalezione w internecie na temat jakości wkładów Kratki. Delikatnie pisząc szału nie ma, ale z drugiej strony cena niska, przy czym według mnie stosunek jakości, co do ceny mógłby być lepszy.
 8. No! Zdecydowanie lepiej...ale oczywiście wszystko z "klucza" firm które płacą za takie wpisy (czytaj: reklamują się w budujemydom... ) Może warto chociaż wspomnieć słówko, że między jedną a drugą manufakturą lata świetlne jakości?
 9. Ostry jak ostry ale przede wszystkim prawidłowo naostrzony aby szedł równo a nie po skosie jak to mówią nie robił kiełbasy no i prowadnica też musi być dobra aby nie miała spływów.
 10. Eeeeee tam , łańcuch ostry
 11. czyli nie trafiłem.... Masz rączkę, no, no, no....
 12. Zaglądałeś w historię edycji ?
 13. stihlem Potem strugiem elektrycznym . Klientce bardzo zależało na tym aby to nie wyglądało ,, ładnie '' jak z IKEI ..
 14. To trzeba przeciąć na traku z piłą taśmową. Inaczej zbyt duże ryzyko spieprzenia powierzchni. U nas taka usługa kosztuje parę złotych od metra bieżącego, ale trzeba samemu zawieźć okrąglaki.
 15. inspiracja jest,materiału na te mebelki też "od groma" joksie,półwałkii miałeś gotowe czy ciąłeś,jeśli tak to jak?
 16. Cześć. Budujemy taki domek, tylko z piwnicą, na Warmii. Ciekawa jestem jak się mieszka i czy jesteś zadowolony? Podziwiam samodzielność. U nas jeszcze trochę pracy, póki co czekamy na okna.
 17. I znowu warto by było przypomnieć czym jest obrzęd gromniczny. Zainteresowanym polecam wyszukiwarkę forumową. Hasło "obrzęd gromniczny". https://forum.budujemydom.pl/topic/11417-obrzęd-gromniczny-quottymi-ręcamiquot-wykonany/?tab=comments#comment-95829
 18. Mimo wszystko, systemy wentylacji będą zależały od tego, do jakich potrzeb używamy powietrza. Jeśli w lokalu nie ma urządzeń gazowych, to wentylacja nie musi mieć wydajności i sprawności takiej, jaka jest niezbędna przy termie gazowej.
 19. Taka biologia. Ale pięknych włosów nie musi być dużo.
 20. Witajcie, żona ma urodziny niebawem i właśnie sobie wymyśliła, że taki sprzęt chciałaby mieć. Przejrzałem co mają w sklepach i w euro rtv agd jest promocja -30% na lokówko-suszarki babyliss do końca tygodnia, ale jest kilka modeli, więc na co mam zwracać uwagę? Jaki model wybrać?
 21. Organizm ludzki, rośliny i zwierzęta do życia potrzebują tlenu. Wymiana powietrza w pomieszczeniach to jest nasze być albo nie być. Dziwię się Wszystkim, którzy tego nie doceniają czyli lekceważą. Nie poruszam tematu jakości powietrza bo o tym zdążymy się nagadać w kolejnym okresie zimowym.
 1. Załaduj więcej aktywności
×
×
 • Utwórz nowe...