Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

1. Ostatnia godzina
  2. Galeria fuszerki

To fakt, że jeszcze nieukończony, ale zapowiada się...
  3. Zwolniłem trzech fachowców od kostki brukowej

masz rację 'Fachowiec" ;D ... i bierze 80 zeta robocizny z materiałami...!! jakoś mam wrażenie że ten artykuł pisał jakiś student...policz sobie 30 t na 190 m2 ile to wychodzi na 1 m2....mi na 150m2 wchodzi 6-7 samochodów tj. ok 90ton ! chcesz zobaczyć moje roboty sprzed 10ciu-15tu lat ??? to i tak nie wiele ale raz na całe życie to Ty możesz sobie kredyt zaciągnąć...we frankach ;)
  4. Albo są cholernie biedni, albo ... oszczędni. Ewentualnie maskują się, używając czarnych żarówek.
  5. Dzisiaj
  6. Pies czy kot?

A po co szukać kota? Kiedyś sam przyjdzie.
  7. Droga gminna przy domu

Dzieki i dobranoc.
  8. Droga gminna przy domu

Nawet nie pamiętasz jak ich nazywam, a na pewno nie matołami. Złe moce targają tobą biedaku a bierze się to zapewne z twojej niemocy. Nie z takimi leszczami jak ty tu pisałem i merytorycznie dałem sobie radę, więc puki nie za późno nie pogrążaj się w swoich chamski wypowiedziach bo ja jako pierwszy nic ci nie zrobiłem, więc wyhamuj. Zgadza się, i nie zawsze zgodnie z durnymi niektórymi przepisami.Jak ma sie udać to sie uda
  9. Droga gminna przy domu

Nie zrażaj się! Wszystko da się załatwić. Rozmawiaj z ludźmi, sołtysem, urzędnikami... nie takie problemy się rozwiązywało podczas budowy
  10. Droga gminna przy domu

Dzięki
  11. Droga gminna przy domu

Jesli będą Cię chcieli zbyć, próbuj rozmawiać o niektórych miejscach, tych najbardziej błotnistych, Bo z fotografii wynika, że niektóre fragmenty tej drogi można spokojnie przejechać. Należy zacząć od tych najgorszych. Jaka w ogóle jest tam gleba? Glina, piaski czy inna? Chodzi mi przede wszystkim o przepuszczalność.
  12. Tak. A jak dogonimy, to będzie jak na tym zdjęciu satelitarnym, w jego części północnej. Półwysep koreański nocą:
  13. Mnie najbardziej się podoba, że Polska jest światowym liderem. W ten sposób doganiamy Koreą Północną. Jeszcze nam trochę brakuje, bo oni nie tylko są światowymi liderami ale też mistrzami świata w futbolu. A my jeszcze nie.
  14. Droga gminna przy domu

Sprowadzenie porad dla Pani Agnieszki do poziomu mhtyl. Nie masz zdolności sprawczych, by mnie obrazić, smarkaczu. To tak odnośnie mhtylowego nazywania ludzi matołami z uwagi na ortografię...
  15. Droga gminna przy domu

Idź naważ sobie piwnej berbeluchy bo chyba sie już skończyła i dalej obrażaj i pyskuj, tylko potem nie becz odchodząc s forum z pretensjami że cię obrażają panie kierowniku. jak tacy jak ty zajmują się remontem drogi w Polsce to sie nie dziwię, że mamy takie jakie mamy drogi gdzie dziura, dziurę pogania posypana smoła i grysikiem. I nie zacząłem pyskować pierwszy, od alkoholu rozum ci sie chyba zlasował, w temacie o Lasach Państwowych kto skakał pierwszy do mnie? przypomnieć ci? czy nie muszę.
  16. Droga gminna przy domu

A jaka jest ta twoja praktyka? Bo ja akurat jestem m.in. kierownikiem w firmie, która zajmuje się m.in. remontami cząstkowymi dróg. I wiem, jaki mamy obowiązek postępowania z frezem i jakimi papierami musimy się wykazać co do jego utylizacji. I nie startuj mi tu dzieciaku z pyskówkami, bo wprowadzasz tą panią w błąd, co należało skorygować, nie patrząc na urażoną dumę forumowej mądrali.
  17. Droga gminna przy domu

Spróbuje w poniedziałek pojechać do gminy zobaczę co powiedzą dam wam znać.
  18. Ło Jezu! To ponad moje siły. Na bank to wszystko poleci teraz na paskach TVP Info, jako cenne źródło informacji dla kwiecia narodu.
  19. Droga gminna przy domu

W przeciwieństwie nie opieram się na necie tylko na praktyce. Asfalt jest pochodzenia naturalnego i w jaki sposób miałby zaszkodzić powtórnie środowisku? to tak jakby powiedzieć że odpady wełny skalnej są zagrożeniem dla środowiska bo je zatruje. I nie wszczynaj głupich pyskówek bo znowu sie obrazisz jak ostatnio i sobie pójdziesz a potem wrócisz z powrotem na kolanach na to forum. Daj se spokój z głupimi dogaduszkami i sarkazmami pod moim adresem, ok?
  20. Droga gminna przy domu

Zastanawiam się, czy jest jakiś temat, na którym się nie znasz. No i poległem. Z odpowiedzi Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Warszawie nt. możliwości wykorzystania wtórnego destruktu (frez, gruz nawierzchni bitumicznych): Edit: dodałem pogrubienie.
  21. Droga gminna przy domu

A kolega napisał że ma o tym pomyśle zapomnieć.
  22. To wszystko fałszywki! Jesteście niekompetentni!!! A prawda wygląda tak: Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu zorganizowała konferencję podsumowującą kampanię edukacyjną "STOP SMOG". Z tej okazji uczelnię redemptorysty o. Tadeusza Rydzyka odwiedził minister środowiska. A po konferencji Szyszko był gościem TV Trwam. Tam także podkreślał, że Polska jest światowym liderem. - Polska jest oceniana na świecie jako lider możliwości szybkiego dojścia do neutralności klimatycznej - powiedział. Minister był też pytany o "ataki na rząd w kontekście smogu". - Mamy plan i go realizujemy - zapewnił i wskazał na polityczny aspekt sprawy. - Sprawa smogu wynikła wtedy, gdy PiS przejęło władzę. Wtedy się okazało, że smog istnieje w Polsce - powiedział Szyszko. Więc nie pieprzcie, że smog kiedyś też był. Widocznie ciągnie się za PiS-em niczym smród za gaciami. Brawo minister ty! http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,22663956,jestesmy-eko-swiat-nam-zazdrosci-smog-zauwazyli-go-po-wygranej.html#BoxNewsImg&a=66&c=96
  23. Droga gminna przy domu

Jeżeli się z nimi dogadzasz to można. Już było pisane wcześniej, czy będziesz mogła czy nie to dowiesz się w gminie. Ja nie jestem w stanie jednoznacznie Ci odpowiedzieć. Ale z tego co pisałaś wcześniej wątpię aby gmina była zainteresowana wyłożeniem kasy na utwardzenie tej drogi, dobrze będzie jak pójdą Ci na rękę i zezwolą na własny koszt ją utwardzić a jeszcze lepiej jakby gmina dorzuciła się do sfinansowania utwardzenia. Tylko pytanie, jaka ta droga miała by być aby Cię zadowalała.
  24. Droga gminna przy domu

Wiem że droga jest gminna ale jesli oni nie bedą chcieli nic z nią zrobić to może coś samemu?
  25. Droga gminna przy domu

No to jak to? piszesz cały czas, że droga gminna a teraz masz wątpliwości? Znaczy że nie wiesz tak naprawdę czyja ta droga. Wiesz co, sprawdź najpierw co i jak bo jak na razie to będzie gdybanie i zamydlanie tematu. Tak, asfalt na drodze nieszkodliwy a po z frezowaniu go z powierzchni drogi robi się szkodliwy?
  26. Droga gminna przy domu

Zapomnij. Odpady asfaltów, smół i produktów smołowych mogą być kwalifikowane jako: - odpady niebezpieczne - asfalt zawierający smołę (kod 17 03 01). - odpady inne niż niebezpieczne – asfalt inny niż wymieniony w 17 03 01 (kod 17 03 02).
  1. Załaduj więcej aktywności